anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

modificare adresa facturare

Pelle
Începător
ceau tuturor.
Aș vrea să schimb adresa de facturare din contract, deoarece este veche și eu nu mai stau acolo, iar recent am făcut prelungire de contract cu cumpărare telefon în rate, iar telefonul a ajuns la adresa de facturare (deși când am facut comanda este o opțiune cu 'adresa de livrare', aceasta nu a fost luata în considerare și telefonul a fost trimis tot la adresa de facturare). Am trimis mail la serviciul clienți cu poza buletinului meu, dar încă nu este schimbat/modificat nimic.
Trebuie sa fac altceva, sa sun altundeva, fizic nu m-aș duce la niciun Orange Shop, ca să mi se schimbe adresa de facturare?
Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri.
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Dacă ţi-ai schimbat domiciliul şi vrei să modifici adresa de facturare, trimite o copie a actului tău de identitate şi o cerere scrisă către adresa de email serviciul.clienti@orange.ro

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

teacher_
#StarMember
Salut! Dacă ţi-ai schimbat domiciliul şi vrei să modifici adresa de facturare, trimite o copie a actului tău de identitate şi o cerere scrisă către adresa de email serviciul.clienti@orange.ro

DanielaH
Moderator
@Pelle, bun venit în Comunitate! Ai procedat foarte bine trimițând cerere + copie CI la Serviciul Clienți. Adresa a fost sau urmează să fie modificată și va apărea pe următoarea factură.