anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Factura tiparita - In magazin "incompetente" care dau din umeri

Busoniu
Junior

Am făcut în urmă cu 2 luni cerere sa nu mai fiu taxat cu 5 lei pentru "tipărire" factura, din moment ce eu primesc factura online.. Dar primesc tot așa, când suni la ei răspund să vorbești cu cei de la magazin, cei de la magazin dau din umeri și zic sa sunăm. Arunca unde la altu mizeria.

E o gluma proastă firma asta.

Daca a mai întâmpinat și altcineva asta, vreo rezolvare ?

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu trebuie să te duci la un magazin pentru așa ceva. Este foarte simplu și o poți face cum este explicat aici:

https://www.orange.ro/help/modificare-tip-de-factur-n-format-electronic-pe-email-sau-pe-hrtie-9

Sper că ai înțeles!

Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Ai incercat sa dezactivezi optiunea asta din contul tau My Orange?

Poti incerca cu un click aici (sectiunea setari facturi).

Client Orange

teacher_
#StarMember

Salut! Chiar zilele trecute am asistat la o discuție într-un shop, la fel, era un domn care avea cost mare și domnișoara (sau doamna) de la shop l-a ajutat instant, in 2 minute totul era rezolvat...

Ca sugestie, mergi într-un shop, nu magazin partener... Acolo sunt sigur că vei fi ajutat, daca nu reușești cu alta modalitate. 

Am înțeles,mulțumesc de sfat.

Din păcate eu am dat de niste incompetente care au dat din umeri când le-am întrebat de ce sunt taxat m-au pus sa fac cerere sa nu mai fiu 😂 și era așa ușor trebuia doar să intru in aplicație.

Orange vedeți pe cine angajați!

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu trebuie să te duci la un magazin pentru așa ceva. Este foarte simplu și o poți face cum este explicat aici:

https://www.orange.ro/help/modificare-tip-de-factur-n-format-electronic-pe-email-sau-pe-hrtie-9

Sper că ai înțeles!

Succes!

Da mulțumesc, am văzut acum.Asta puteau să îmi explice și doamnele de la magazin daca eu nu prea mă pricep cu tehnologia,însă au ridicat din umeri.Am făcut cerere pentru așa ceva, daca va vine sa credeți.

delfinas
#StarMember

De cand platesti factura tiparita?

De când am deschis abonament.Nu am fost întrebat.