anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Factura octombrie 2023

Flo54
Începător

Cand vine factura pe octombrie 2023?

 

1 Soluţie acceptată‚

Blue12
Senior

Poti gasi data celorlalte facturi in MyOrange, scetiunea Facturi, apoi Istoricul facturilor Daca te uiti pe oricare alta factura trebuie sa iti apara perioada de facturare, precum si "Data facturii", adica data la care se emite factura. In cazul meu, este data de 16 a fiecarei luni 

IMG_20231010_115849.jpg

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

vladut12am
Cunoscător certificat

Salutare!

Poți verifica dacă ai primit factura din aplicația My Orange.

Noi suntem în mare parte clienți ca și tine și nu deținem aceste informații.

Succes!

Vio73
#StarMember

Salutare!

După ce ai data de facturare, la maxim 2 zile o găsești în My Orange (pe laptop sau desktop), secțiunea Consum și Facturi, dacă ești client Orange Romania, iar dacă ești client Orange Romania Communications, la secțiunea ,,Facturi emise".

Ai detalii aici:

https://www.orange.ro/help/cum-descarc-factura-mea-orange-7828

Dacă nu ai încă o dată de facturare, trebuie să te uiți în My Orange, pentru că prima oară îți vin două facturi. O să vină luna următoare (octombrie-noiembrie), plus o frântură până la data de facturare (de când ți s-a încheiat contractul).

Deci urmărește în My Orange atent și vei vedea aceste lucruri, chiar și din aplicația de pe telefon!

Succes!

Blue12
Senior

Poti gasi data celorlalte facturi in MyOrange, scetiunea Facturi, apoi Istoricul facturilor Daca te uiti pe oricare alta factura trebuie sa iti apara perioada de facturare, precum si "Data facturii", adica data la care se emite factura. In cazul meu, este data de 16 a fiecarei luni 

IMG_20231010_115849.jpg

Anca07
#StarMember

Buna Flo54,

Pe luna octombrie? Poate septembrie? Luna octombrie este inca in curs. 

Daca te referi la luna septembrie, raspunsurile colegilor mei te pot ajuta sa identifici unde poti gasi/descarca factura.

Cat despre data de emitere, cred ca la fiecare dintre noi este diferita, la mine fiind ziua de 23 a fiecarei luni.

Zi cu soare!🌞