anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Factura apare platatita pe My Orange, dar rata nu

Marius_40
Începător
Am platit factura curenta in valoarea ei totala (factura+rata telefon) online pe my orange, dar mi-a fost inregistrata doar factura ca si platita, in schimb rata apare neplatita! Cum procedez pentru a afla detalii ? De ce nu a fost inregistrata si plata pentru rata?Multumesc!
7 Răspunsuri 7

rrradux
Junior entuziast
Salut! Ai facut plata in seara aceasta? Ai mai facut o astfel de plata din My Orange si a fost ok? Uneori mai dureaza putin pana cand se actualizeaza datele, eu mai patesc asa cand platesc factura.

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate! Dacă ai făcut plata recent, mai durează aproximativ 24-48 de ore până se procesează. Sigur, sper că ai plătit și rate!

teacher_
#StarMember
Salut! Ratele se înregistrează într-un timp mai mare, o să fie ok și în contul tău în 24 de ore.

Miha_Z
#StarMember
Nu-ti face griji. Daca tu stii ca ai platit toata suma, atunci este in regula. Se vor actualiza in cateva ore si ratele.

Marius_40
Începător
Plata facturii am facut-o pe data de 10.04.20 atat pentru servicii cat si pentru rata.multumesc

Ascary
Campion certificat
Marius mie cam dupa o saptamana imi apare cum ca am toate facturile platite. Prima data se actualizeaza factura de servicii si apoi dupa 4-5 zile si cea de rate. Stai linistit, totul e in regula. In timp ai sa te obisnuiesti 🙂

Vio73
#StarMember
Din păcate, aplicația nu este întotdeauna în concordanță cu ce ar trebui.