anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu mai pot platii factura pentru un prieten din aplicație?

Maneaionela
Începător
 
12 Răspunsuri 12

arsradu
#StarMember

Buna Ionela,

Ce anume se intampla cand incerci sa platesti? Poti atasa un screenshot, ceva?

Client Orange

Screenshot_20221124_142921_com.orange.contultauorange.jpg

 asta se întâmplă de o luna, pana atunci am putut sa plătesc

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Ionela, bun venit in Comunitate!!!

Ai aplicația actualizată? Dacă e actualizată și tot nu merge, dezinstaleaz-o și reinstaleaz-o. La mine merge aceasta secțiune...

Este actualizata din 18. Nov, am încercat și dezinstalarea și instalarea la loc, și la fel face

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Ma gândesc că poate problema ar fi că ești în roaming...

Nu cred ca ar fi o problema asta, sunt de 4 ani în Roaming, factura mea a mers sa o plătesc saptamana trecuta, dar când încerc sa o plătesc pe a fratelui meu nu merge, asa am pățit și lua trecuta, pana acum nu am avut nici o problema 

Incearca, te rog, si de aici.

Client Orange

DanielaH_0-1669363497325.png

 am încercat nu pot sa scriu decât nr apoi nimic

Ok, numarul de telefon nu trebuie sa fie vizibil. 🙂 Oricum, numarul mai e de actualitate...? S-au facut ceva modificari? Altfel, nu stiu de ce n-ar merge. Pare ca nu trece de primul pas. E posibil sa fie o problema ori cu site-ul ori cu numarul.

Incearca eventual sa dai un telefon (sau sa dea titularul) la 300 (daca e in tara) sau +40374 300 300 (din orice retea), sau sa ia legatura cu un consultant pe chat-ul Djingo si vezi daca se poate face ceva.

Client Orange

Vio73
#StarMember

DanielaH
Moderator

@Maneaionela, vom edita noi atașamentul postat de tine pentru și vom ascunde numărul de telefon.

Ai reușit să plătești factura?

Mulțumesc frumos! Nu am reușit.