anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum procedez sa nu mai primesc cost suplimentar de la can-can?

John_Lord
Începător
Cum sa fac sa nu mai plătesc cost suplimentar? Primesc de la can-can diferite articole și nu pot sa le opresc. Va mulțumesc anticipat.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Încearcă astfel (citez): ,,Informatiile Orange Info poti fi dezactivare prin: - mesaj scris gratuit cu continutul ANULTOT catre 8311, 8322- respectiv numarul de la care se primeste serviciul. Aceasta comanda anuleaza TOATE programarile; din meniul SIM Toolkit - de la optiunea OrangeInfo, anularea este insa disponibila pentru fiecare tip de programare in parte; - prin apel la 300 - Serviciul Clienti Orange.,, Sursa: https://www.orange.ro/multimedia/info-1311/index.html Sunt în josul paginii respective. Sper să reușești! Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Cred ca o sa avem nevoie de ceva mai multe detalii. Ai o subscriere la can-can? Acele articole sunt cu plata…? Daca da, e prin sms? Mie unul nu mi-e familiara chestia asta si nu-mi amintesc sa mai fi vazut asta pe undeva. Deci…da-ne mai multe detalii. Ce se taxeaza mai exact? Cat? In ce fel? Cum te-ai procopsit cu cost suplimentar din chestia asta in primul rand?
Client Orange

Vio73
#StarMember
Salutare! Încearcă astfel (citez): ,,Informatiile Orange Info poti fi dezactivare prin: - mesaj scris gratuit cu continutul ANULTOT catre 8311, 8322- respectiv numarul de la care se primeste serviciul. Aceasta comanda anuleaza TOATE programarile; din meniul SIM Toolkit - de la optiunea OrangeInfo, anularea este insa disponibila pentru fiecare tip de programare in parte; - prin apel la 300 - Serviciul Clienti Orange.,, Sursa: https://www.orange.ro/multimedia/info-1311/index.html Sunt în josul paginii respective. Sper să reușești! Baftă!

DanielaH
Moderator
@John Lord, este vorba de serviciul Orange Info? Ai încercat cu SMS ANULTOT la 8311 cum spune Vio73? S-a rezolvat situația?