anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Care este suma de plată pe factură?

Oana_4
Începător
Bună seara și un an nou fericit va doresc. Am o întrebare în legătură cu amânarea plății facturii. După cum o sa vedeți în imagine îmi apare 409 lei, iar suma totala sus 299 aproximativ. Care este de plata?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Suma de plata este 299 de lei, pentru că atâta îți este și balanța. Asta înseamnă că probabil ai platit mai mult data trecuta. Întotdeauna te uiți la Suma de plata... In aplicația My Orange cum îți apare?

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

teacher_
#StarMember
Suma de plata este 299 de lei, pentru că atâta îți este și balanța. Asta înseamnă că probabil ai platit mai mult data trecuta. Întotdeauna te uiți la Suma de plata... In aplicația My Orange cum îți apare?

Razvan
#StarMember
Suma finala de plată este cea de 299 lei. Ai mai contactat recent vreun abonament pe cont pe care ai obtinut vreo reducere la factura?

Oana_4
Începător
Va mulțumesc pentru răspunsuri 🙂

Vio73
#StarMember
Ai plătit ceva mai mult data trecută sau ai și rate de plată și îți apar separat. La mine, de exemplu, îmi apare că am de plată o sumă, care nu îmi include ratele ( uneori). Dacă știi că ai și rate, trebuie adăugate separat, iar dacă nu, înseamnă că ai depus o sumă mai mare în trecut, așa cum am spus inițial. Succes!

Laura_cio
Senior
Suma de plata este 299 lei. Probabil ai plătit in avans sau ai făcut micșorări de preț la abonament.

DanielaH
Moderator
@Oana_4, întrebarea ta se referă doar la suma totală de plată sau și la cum ai putea să soliciți o amânare de plată? Dacă apreciezi că răspunsurile pe care le-ai primit te-au ajutat, marchează-l pe cel mai bun ca soluție.