anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Îmi închide abonamentul pentru o restanță de 0,36 Ron?

Lavinia2
Începător

Bună ziua, am achitat factura orange și am observat ulterior ca au rămas 0,36 Ron de plată, îmi închide abonamentul pt această restanță ?

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember

Buna Lavinia,

Nu se suspenda serviciile pentru o suma atat de mica. Dar mai bine nu risti. Poti face cel mai simplu o noua plata, cu diferenta, sau chiar mai mult (ce e in plus, se reporteaza pe urmatoarea luna), in contul aceleiasi facturi.

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember

Buna Lavinia,

Nu se suspenda serviciile pentru o suma atat de mica. Dar mai bine nu risti. Poti face cel mai simplu o noua plata, cu diferenta, sau chiar mai mult (ce e in plus, se reporteaza pe urmatoarea luna), in contul aceleiasi facturi.

Client Orange

FLo1
#StarMember

@Lavinia2: Bun venit în Comunitatea Orange. Poți să plătești chiar și o valoare mai mare care să acopere această diferență și stai fără griji. Dar nu ar trebui să ai surprize având în vedere că 99% din factură este plătită. Decizia îți aparține, dar nu vor fi probleme indiferent de alegerea făcută. Numai bine. 

DanielaH
Moderator

Lavinia, stai liniștită, poți achita restanța de  0,36 ron la factura următoare.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu cred că se încumetă cineva să o facă, dar poți plăti cu un card acea sumă imediat din My Orange și dispare instant sau aproape instant problema.

Deci este foarte simplu și dispare stresul imediat!

Succes!