anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Serviciul Share Number este compatibil cu Apple Watch 4 (GPS + Cellular) model A2008 ?

vlad_13
Începător
Nu imi este clar, din informatiile de pe site, daca Apple watch S4 Cellular este compatibil cu number share
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Ne-am interesat la colegii noștri care se ocupă de acest produs. Apple watch S4 Cellular nu a fost comercializat până acum de Orange România. Dacă ceasul este achiziționat din Europa, este foarte posibil să fie compatibil (pentru modelele A2007 și A2008). Dar, pentru că nu l-am vândut niciodată și nu l-am putut testa, nu putem garanta funcționarea și nici nu putem oferi suport tehnic în acest sens. Dacă ceasul nu este achiziționat din Europa (ex. SUA), cel mai probabil nu va funcționa.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, Vlad! Bine ai venit în comunitate. Serviciul este disponibil cu Apple Watch Series 3 Cellular și Series 5 Cellular, nu este menționat și series 4. Aici ai mai multe detalii despre device-urile compatibile: https://www.orange.ro/servicii/number-share/ Te mai putem ajuta cu ceva?

DanielaH
Moderator
Vlad, ne poți spune, te rog, de unde ai achiziționat acest Apple Watch S4 Cellular?

DanielaH
Moderator
Ne-am interesat la colegii noștri care se ocupă de acest produs. Apple watch S4 Cellular nu a fost comercializat până acum de Orange România. Dacă ceasul este achiziționat din Europa, este foarte posibil să fie compatibil (pentru modelele A2007 și A2008). Dar, pentru că nu l-am vândut niciodată și nu l-am putut testa, nu putem garanta funcționarea și nici nu putem oferi suport tehnic în acest sens. Dacă ceasul nu este achiziționat din Europa (ex. SUA), cel mai probabil nu va funcționa.

vlad_13
Începător
Buna, Modelul A2008 este achizitionat din europa. Tocmai m-am intors de la un orange shop de unde mi-am activat number share pe ceas. Totul functioneaza perfect. Multumesc pentru raspunsuri

DanielaH
Moderator
Vlad, super! Mă bucur. Te mai așteptăm în Comunitate!

Milanovici
Începător
Salutari, cu ce model de telefon ai reușit da faci împerecherea?

Ascary
Campion certificat
Nu cred ca are importanță modelul iPhone-ului,important ca ceasul sa fie compatibil.

Milanovici
Începător
In continuare am aceeași problema, nu a fost oferită nicio soluție... La voi cum a funcționat? Aveți modele de telefoane esim? Este acesta un aspect important?