anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Number Share pentru Samsung Watch LTE, pe cand?

MarianAb
Începător
Samsung Watch este un smartwatch clasa business foarte bine vandut si apreciat pentru designul sau si nu numai.
Oare cand o sa fie disponibil serviciul de Number Share pentru el?
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Te asiguram ca s-au facut toate verificarile necesare pentru solicitarea ta si ca s-a discutat cu colegii care sunt implicati in dezvoltarea proiectului despre posibilitatea ca pe viitor, serviciul Number Share sa fie disponibil pe Samsung Watch LTE. Acestia ne-au transmis ca integrarea acestui model se afla deja in teste si se lucreaza la modul de activare de catre departamentul IT. Din pacate, nu iti putem confirma o data exacta, insa te vom anunta atunci cand serviciul va fi disponibil. O zi buna.

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

rrradux
Junior entuziast
Salut! Nu am vazut nimic nou despre asta chiar daca sunt multi care intreaba si isi doresc. Am vazut ca si in comunitate a mai intrebat cineva: https://comunitate.orange.ro/questions/2179783-number-share-samsung-galaxy-watch-46mm-lte

Salut, Momentan nu avem informatii cu privire la o data exacta. Insa, toate modificarile vor fi actualizate aici https://www.orange.ro/servicii/number-share/ O zi buna.

MarianAb
Începător
................

Salut, Te asiguram ca s-au facut toate verificarile necesare pentru solicitarea ta si ca s-a discutat cu colegii care sunt implicati in dezvoltarea proiectului despre posibilitatea ca pe viitor, serviciul Number Share sa fie disponibil pe Samsung Watch LTE. Acestia ne-au transmis ca integrarea acestui model se afla deja in teste si se lucreaza la modul de activare de catre departamentul IT. Din pacate, nu iti putem confirma o data exacta, insa te vom anunta atunci cand serviciul va fi disponibil. O zi buna.

Vlad_9
Începător
Sper sa apara cat de curand, de multe ori imi trecea prin cap sa renunt la orange si sa trec la vodafone numai pentru chestia asta.....

MarianAb
Începător
Eu nu am de ales, abia am facut abonamentul....

DanielaH
Moderator

@MarianAb, am luat din nou legătura cu colegii noștri pentru un update al răspunsului la întrebarea ta.

 

Colegii ne-au transmis că au încercat și și-au dorit să compatibilizeze și alte modele anterioare celor Active 2 4G/LTE si Galaxy Watch 3, însă, din pacate, încă nu au reușit deoarece în mare parte ține mai mult de partea de soft.

Cristi
Începător
salut. sa inteleg ca nu o sa avem number share pe samsung galaxy watch 46mm/42mm LTE ??

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, Cristi. I-am întrebat din nou pe colegii noștri și revenim aici cu un răspuns.

Cristi
Începător
Mulțumesc frumos. Astept un răspuns, pozitiv ar fi ok !

Salut! In oferta Orange au fost incluse variantele cu Bluetooth. Din informatiile pe care le detinem pana in prezent, nu vom introduce aceste produse nici in viitor, iar de aceea, nu putem garanta functionalitatea serviciului pe acestea.

Cristi
Începător
Ma asteptam la acest răspuns din partea voastră. Din moment ce nici o rețea concurentă nu oferă acest serviciu este si normal sa il faceți compatibil doar pentru dispozitivele vandute de voi. Cei 2 euro plătiți pentru acest serviciu se pare ca nu sunt suficienți pentru a-l face disponibil si pentru dispozitivele pe care nu le-ati avut voi la vânzare.