anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Number Share contract persoane juridice

Adrian_17
Începător
Number Share va fi valabil si la contractele pe persoana juridica?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Update: serviciul Number Share este disponibil acum și pentru clienții persoane juridice. Activarea se face în orice Orange Shop.

Vizualizare soluţie în postul original

24 Răspunsuri 24

DanielaH
Moderator

Update: serviciul Number Share este disponibil acum și pentru clienții persoane juridice. Activarea se face în orice Orange Shop.

Ascary
Campion certificat
Faptul ca s-a permis activarea si pentru persoanele juridice dovedeste ca Orange tine cont de doleantele clientilor. Good point Orange!

Vio73
#StarMember
Se pare că am anticipat bine cu ceva vreme în urmă.

green2all
Junior
@Vio73 Ai clar umor englezesc 🙂 🙂 :) Bine ca nu s-a deblocat peste 2 ani ca aveam timp sa schimb contractul :) Oricum trebuie sa apreciem ajutorul colegilor din comunitate și al Danielei. Toate cele bune!

Vio73
#StarMember
Important este rezultatul și mă bucur că este unul favorabil! Toate cele bune și multă sănătate!

vrs
Începător
Nu reusesc sa activez Number Share pe un cont juridic. Apare mesajul atasat de mai jos. Poate cineva sa ma ajute?

green2all
Junior
Pentru persoane juridice este obligatoriu sa mergi intr-un magazin Orange. ATENTIE! NU PARTENER ORANGE

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@green2all mulțumim pentru intervenție! @vrs așteptăm să revii cu vești bune după vizita din Orange Shop.

green2all
Junior
Da, la mine a fost OK. Am dat un feedback pe primul thread pe care am comunicat. Sper sa se poata face si electronic, aceasta modificare de contract, pentru a putea beneficia si cei ce nu pot ajunge usor intr-un magazin Orange. Toate cele bune!

vrs
Începător
Ceasul am cumpărat de la magazinul fizic din Baia Mare, Quickmobile. Acolo au spus ca este compatibil cu rețeaua Orange. Ulterior am aflat ca ceasurile care nu trec prin Samsung România nu se pot activa la Orange. Deci daca găsiți ceas mai ieftin de pe alta piața globala cu lte NU LE PUTEȚI folosi in România. (ceasurile cu adaos mic ).