anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ceasul Huawei Smartwatch gt 3 pro este compatibil cu Xiaomi Redmi Note 10 ?

IOVANEmanuelG
Junior
Salutare!
Oare stiti daca ceasul Huawei Smartwatch gt 3 pro este compatibil cu Xiaomi Redmi Note 10 ?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!
1 Soluţie acceptată‚

BlackWolf
Senior certificat
Salut! Functioneaza fara probleme, dar pentru asta trebuie sa instalezi si HMS si sa instalezi Huawei Health din AppGallery, nu din Google Play, pentru a merge perfect. Trebuie sa iti faci si un cont Huawei

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Anonim
Neaplicabil
Instalezi aplicația Huawei Health și poți folosi Huawei Smartwatch GT 3 PRO și pe iPhone... altfel spus DA, e compatibil.

Vio73
#StarMember
Salutare! Normal că este compatibil cu orice telefon care are android, ios și bluetooth. Eu chiar cunosc pe cineva care le are pe ambele, dar nu știu sigur dacă ceasul este și ,,pro". Baftă!

Anonim
Neaplicabil
@Vio73 există și versiuni PRO, adică Huawei Watch 3 Pro

Vio73
#StarMember
Știu, dar mă refeream la faptul că știu pe cineva care are combinația asta de ceas și telefon, dar nu știu dacă ceasul este gt3 simplu sau pro.

Anonim
Neaplicabil
@Vio73 ceasurile Huawei funcționează cu orice smartphone cu condiția să ai instalată aplicația Huawei Health și activă conexiunea bluetooth

Pololică
#StarMember
Da, functioneaza (se imperecheaza), dar ar fi indicat sa instalezi Huawei Health. Atrag, totusi, o mica atentie la o steluta: aplicatia Huawei Health s-ar putea sa aiba o versiune mai veche decat cea de pe un telefon/tableta Huawei. Nu stiu daca e voita treaba sau nu, dar s-ar putea sa vezi diferente intre versiuni (nu stiu daca si intre functii (sau actualizari ale functiilor)).

Anonim
Neaplicabil
@Pololica este așa cum spui dar imediat ce-ai descărcat aplicația Huawei Health din Google Play și o deschizi prima dată îți cere să o actualizezi și se actualizează direct de la sursă.

Pololică
#StarMember
Nu te contrazic. Folosesc Huawei (fara GMS) si stiu ca am cea mai noua versiune. Stiam ca aplicatia din Google Play Store nu este la ultima versiune fata de cea din AppGallery (magazinul Huawei). Apropos: am instalat pe telefonul de servici (Samsung J3 2017) Huawei Health: versiunea este 10.1.1.312. Pe telefonul personal (Huawei Nova 8i) versiunea este 12.1.6.320. Cam ciudat (stiu, se incerca atragerea de utilizatori catre propiile produse).

Anonim
Neaplicabil
@Pololica vezi că în unele situații Google Play îți servește ultima versiune compatibilă cu telefonul... la mine îmi vin notificări de update-uri și de la Google Play și de la AppGallery pentru aceeași aplicație... prefer varianta Google Play dar deși vorbim de aceeași aplicație 100% identică numărul versiunii este diferit, probabil ca să nu zăpăcească Androidul.

BlackWolf
Senior certificat
Salut! Functioneaza fara probleme, dar pentru asta trebuie sa instalezi si HMS si sa instalezi Huawei Health din AppGallery, nu din Google Play, pentru a merge perfect. Trebuie sa iti faci si un cont Huawei

Salut, pentru că am văzut că ai mai răspuns aici la comentarii. De curând am cumpărat un xiaomi 12T,android 13, și aveam ceasul Huawei GT 3. Se conectează, dar singura notificare valabilă este că văd apelul pe ceas atât. Fără alte notificari