anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum primesc si eu informatii despre concursuri?

user_18589975
Junior

Buna! Cum primesc si eu informatii despre concursuri? Am mai mult de 10 ani la Orange ! Si nimic!

9 Răspunsuri 9

arsradu
#StarMember

Salut,

Daca te referi la concursurile din Comunitate, nu e nimeni anuntat de ele (in afara de angajatii Orange, binenteles). Deci, nu pot decat sa-ti recomand sa fii prezent pe forum, astfel incat sa afli de ele. 🙂

Client Orange

MCostel
Explorator

Buna,

Ce fel de informații dorești să afli?

Există și alte concursuri Orange care nu sunt promovate aici in comunitate.

Detaliază te rog.

user_18589975
Junior

Multumesc! Pentru raspunsuri! 

delfinas
#StarMember

Ai un concurs in My Orange, se numeste Pinata Party.

FLo1
#StarMember

@user_18589975: ”Cum primești informații despre concursurile Orange”? Nimic mai simplu: Rămâi un utilizator activ, atât pe paginile Comunității Orange (Găsești secțiunile ”Concursuri” și ”Campanii Orange”), dar poți afla despre lansarea unor concursuri noi inclusiv de pe pagina principală (www.orange.ro), sau din paginile de socializare aferente Orange România (FB sau Instagram). 

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Salutare!

Dacă intri zilnic sau măcar săptămânal pe aici, o să le vezi cu siguranță și o să ai posibilitatea să participi!

Baftă!

Razvan
#StarMember

Salutare! Vezi campaniile publicitare de pe Comunitatea Orange și de pe rețele sociale. 

DanielaH
Moderator

@user_18589975, dacă vrei să fi la curent cu toate campaniile Orange (inclusiv concursurile din Comunitate), te poți abona la newsletter și vei primi constant informațiile dorite. Succes!

user_18589975
Junior

Multumesc!