anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Urmărire, adăugare și vizualizare prieteni.

Neaplicabil
Deși am adăugat prieteni aceștia nu apar în lista mea și nici nu am văzut la alți membri lista cu prieteni , așa funcționează comunitatea sau e problema la mine ?
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Dacă urmărești membri din comunitate vei vedea activitatea lor în secțiunea "Activitatea mea" din "Clasament și activitate". Și mai ai un tab "Prieteni" unde o să vezi membrii pe care îi urmărești și poți accesa mai ușor activitatea lor, misiunile, membrii pe care ei îi urmăresc, nivelul lor, etc.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Haptic
Explorator entuziast
In lista mea ii am pe urmaritori.

FLo1
#StarMember
Așa cum am mai discutat aici https://comunitate.orange.ro/questions/2426702-lift-homepage-comunitate-orange acea listă putea să fie ceva mai mult decât o listă, adică să poți cel puțin interacționa cu respectivii din listă. Dar nu se poate / vrea acest aspect. Așadar poți lua acea listă ca simplu .... decor.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Dacă urmărești membri din comunitate vei vedea activitatea lor în secțiunea "Activitatea mea" din "Clasament și activitate". Și mai ai un tab "Prieteni" unde o să vezi membrii pe care îi urmărești și poți accesa mai ușor activitatea lor, misiunile, membrii pe care ei îi urmăresc, nivelul lor, etc.

Viocat
Senior certificat
Alambicate mai sunt caile de vizualizare. Poate se face un tutorial al optiunilor/meniurilor din comunitate, deoarece nu sunt foarte intuitive.

delfinas
#StarMember
Mihaela, la "Prieteni" nu mai apare nimeni, desi am ceva prieteni pe care ii "urmaresc". Intr-o vreme imi mai aparear unul, acum nimic...

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@delfinas dar la activitatea ta mai vezi și activitatea membrilor pe care îi urmărești?

delfinas
#StarMember
Da, acolo da.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@delfinas am înțeles, mulțumesc pentru răspuns. Vom verifica dacă este cumva o eroare.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@delfinas poți să te deloghezi și să te loghezi din nou și să verifici, te rog, dacă acum vezi lista de prieteni?

delfinas
#StarMember
Alta viata, acum se vede lista de prieteni, multumesc! 🙂