anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Unde pot vedea intrebarile postate de mine?

Miha_Z
#StarMember
Am adresat mai multe intrebari si la unele din ele nu am reusit sa marchez ca solutie raspunsul care mi-a fost de ajutor. Stiti prin ce metode pot identifica intrebarile mele?
1 Soluţie acceptată‚

Laura_cio
Senior
După Autentificare, click pe profil in dreapta sus, apoi click pe întrebările mele.

Vizualizare soluţie în postul original

10 Răspunsuri 10

Laura_cio
Senior
După Autentificare, click pe profil in dreapta sus, apoi click pe întrebările mele.

Ascary
Campion certificat
Și eu sunt în aceeași situație că Miha Z.Multumim Laura cio

Miha_Z
#StarMember
Merci. Este practic un desfasurator al intrebarilor mele, in functie de data postarii lor.

Alex_G_
Cunoscător
Buna întrebare și bun răspuns. Mulțumim mult pentru clarificări. Și eu cautasem zilele trecute întrebările postare de mine pentru a putea marca soluțiile in cazul in care le primisem. Eu încercam sa imi aduc aminte cuvinte cheie din întrebările postare și scriam in rubrica de Căutare întrebări și așa reușeam sa le identific. Dar este foarte bine ca exista o varianta mult mai rapida a vizualizării lor.

Vio73
#StarMember
La întrebările mele. Mulțumesc!

Miha_Z
#StarMember
Da Alex G varianta propusa de Laura.cio este cea mai simpla si la obiect. Nu e gresit nici cum faceai tu, doar ca dura mai mult timp pana le puteai identifica pe toate. Asa intr-un singur loc le ai listate pe toate.

Vio73
#StarMember
Și eu tot ca Laura.cio fac.

Miha_Z
#StarMember
Cu siguranta afland si aceasta varianta multi colegi vor proceda la fel.

Romeo_
Senior certificat
Da, pai un coleg intreaba si ceilalti citesc si folosesc raspunsurile utile ;)))

Mircea
Explorator
Intri in cont, te autentifici, dai click pe profil,apoi dai click pe intrebarile mele.