anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sondaj pentru comunitate - ar trebui sa fim notificati despre produsele noi?

Bumbi
Explorator
Aș prefera ca dacă cine răspunde la intrebare să fie cu Da sau Nu.
Credeti că merităm sau ar trebui să fim notificați despre produsele care apar mai nou, destinate clienților?
5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Cu siguranță ar trebui să fim notificați pentru orice produs și serviciu nou și care prezintă interes ! Răspunsul meu este ,,DA".

Neaplicabil
Eu personal nu am nevoie. Deci pentru mine personal, raspunsul este NU. Cu toate astea, pe pagina magazinului online Orange (https://www.orange.ro/magazin-online/), ai o sectiune de Newsletter, unde te poti abona. Nu mi-e foarte clar cum functioneaza acea sectiune, pentru ca nu pare sa aiba niciun camp in care sa introduci adresa de email. Dar ca idee, functionalitatea exista deja. Iar eu nu vreau spam. Cand o sa vreau telefon, il caut eu. 🙂

FaraUnID
Campion certificat
Nu stiu nici "daca merităm" si nici "daca ar trebui" ! Fiecare decide pentru el. Pentru aceste actiuni exista Newsleter-ele. Acuma..... faptul ca aceste buletine informative de cele mai multe ori bat campii si ajung la destinatie la 3 saptamani dupa ce produsul a intrat in ofera, iar in momentul in care intri pe site vezi "Nu se afla in stoc" sau "Produsul nu mai revine in stoc" , nu cred ca tine de tine ca si destinatar.

Romeo_
Senior certificat
Nu,cine doreste si este interesat poate cauta in magazinul online

mihai_13
Maestru
Nu ... numai "portocala" mai lipsea sa-mi faca spam 3 imail pe zi ...