anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Despre poza de profil

Romeo_
Senior certificat
Am selectat poza de profil si am dat salveaza si cu toate astea nu imi apare.Stie cineva o solutie va rog?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Ai selectat actualizează? Poate e prea mare poza. Mergi la profil, dai editează, pui iar datele de logare din my Orange, încarci poza și dai actualizare.

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Razvan
#StarMember
Ai selectat actualizează? Poate e prea mare poza. Mergi la profil, dai editează, pui iar datele de logare din my Orange, încarci poza și dai actualizare.

Vio73
#StarMember
Se găsesc soluții. Dai editează, pui din nou poza și actualizezi. Dacă nu merge, contactează suportul.

Alex_G_
Cunoscător
Este posibil ca poza sa aibă o dimensiune prea mare și nu poate fi încărcată. Și eu m-am confruntat cu aceasta situație și pana la urma am ales o poza prestabilita care chiar imi place mult. Imi place ca am avut din ce alege.

Miha_Z
#StarMember
Intr-adevar sunt placute pozele prestabilite, dar ar fi mai interesant sa folosim pozele noastre pentru a ne cunoaste mai bine. Pe viitor punand multi aceeasi poza, va deveni o rutina si poate crea si confuzie.

Alex_G_
Cunoscător
Ai dreptate, Mihaela Z. Cu timpul când se vor aduna mai mulți omeni in comunitate este posibil sa se producă o confuzie intre pozele prestabilite. Este bine sa ne folosim si propriile poze cu noi sau cu lucruri care ne reprezintă.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Romeo văd că a apărut poza. Este nevoie să aștepți câteva secunde de la upload pentru a se actualiza, iar dacă dimensiunea este prea mare se afișează un mesaj. Este totul în regulă acum?

Romeo_
Senior certificat
Da, Mihaela, e totul ok, multumesc...am incercat pana am reusit.

Vio73
#StarMember
Am reținut ideea. Probabil o să-mi schimb și eu poza, să nu mai las avatar. Mulțumesc!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Romeo ok, dacă se mai întâmplă să ne spui și verificăm 🙂

Romeo_
Senior certificat
Multumesc Mihaela, am vrut sa schimb doar poza avatar cu poza mea,acum ca am reusit aceasta poza va ramane pana imbatranesc ;)))

Florin_D
Cunoscător certificat
Eu cand am schimbat poza de profil, nu am avut nici o problema, probabil daca internetul este mai slab, afisarea pozei de profil sa fi fost putin mai defectuoasa. se intampla din cand in cand. Am schimbat poza de profil de doua ori si nu am avut probleme.