anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Like raspuns intrebare

Viocat
Senior certificat
In varianta de pe telefonul mobil atunci cand incerc sa fac scrol se bifeaza inimioara la raspunsuri chiar daca derulez in partea dreapta a ecranului. Nu s-ar putea modifica culoarea butonului sa fie un chenar in jurul butonului respectiv. S-au eventual sa fie un check esti sigur ca dai like da sau nu. Ma deranjeaza ca se da automat bifa chiar si unor mesaje care chiar nu merita. Voi ati intalnit sitiatia aceasta?
6 Răspunsuri 6

Dany_87
Junior entuziast
Hello !!! Înseamnă că touche-ul telefonului e mai ,,sensibil"... Am mai pățit uneori si eu .... Ar fi interesant ...cred... ,,check-ul"... desi .... poate la un moment dat ar deveni iarăși enervant să te tot intrebe ....

teacher_
#StarMember
Eu nu am pățit așa ceva. Eu dau linie doar răspunsurilor care consider că merită. Nu prea am dat "din greșeală".

Viocat
Senior certificat
Incearca sa atingi ecranul telefonului pe linie cu inimioara dar cat mai in dreapta ecranului si indepărtat de inimioara. Sa imi zici daca bifeaza sau nu. Daca nu se face check, macar sa poti debifa/anula likeul dat eronat

FLo1
#StarMember
@Viocat: derulează paginile unui topic dar ai grijă să nu derulezi pagina atingând ecranul în dreptul "liniei cu ♡". În acest fel vei evita greșeala unui "like" nedorit.

Vio73
#StarMember
Salut! Nu mi s-a întâmplat așa ceva niciodată. Probabil că apeși pe ecran în apropierea inimioarei și se apasă și ea în mod automat. Încearcă să pui degetul mai departe!

mihai_13
Maestru
Viocat -"problema" ar fi de la browserul pe care il folosesti - incearca alt browser sa vezi ca nu ai sa mai "vezi" la fel acel chenar ...