anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Comunitatea Orange are haine noi!

NickyS
Community Manager
Community Manager
Salut!

A venit și momentul mult așteptat de noi toți. Funcționăm deja pe noua platformă iar "noua" Comunitate Orange este pregătită să va întâmpine cu bucurie.

Cu ce vine nou? O să vă spunem noi câteva lucruri și vă lăsăm pe voi să le descoperiți pe celelalte:
  • mai multe posibilități de editare
  • un design mai prietenos
  • o nouă structură de întrebări  și răspunsuri
  • un nou sistem de gamification și noi niveluri de expertiză
Important! Noua platformă nu permite folosirea spațiului [  ] în crearea usename-ului (numele care este afișat atunci când ești autentificat), a caracterelor speciale, iar numărul maxim de caractere pentru acesta este 15.

Vă urăm tuturor bun venit!
112 Răspunsuri 112

arsradu
Campion certificat

Da, uitasem de smecheria asta. :)) Mersi!

FLo1
Campion certificat

Anytime. One 4 all and all 4 one. 😎

Bilbo_Baggins
Junior entuziast

Dragute haine! Sa le purtati cu placere!

😀

cocolosh
Senior certificat

Îmi place noul look 👍

FLo1
Campion certificat

Așa cum a trecut neobservat (sau nu am văzut să fie discutat), odată cu vechea versiune au mai plecat și alte suflete dragi, deși pe unii membri personal îi consideram veșnici. 😪😔😔🥺🥺💔💔

Numai bine celor care au scris aici, cândva.... ISTORIE. Cu siguranță unii mai vechi vă veți aduce aminte. Alte cuvinte sunt de prisos.😔

LE: totuși nu credeam ca activitatea foarte activă de altfel să se încheie odată cu trecerea în istorie a vechii versiuni. MereuComunitate (MC): numai bine.

Vio73
Campion certificat

Așa este! Să le fie drumul lin și noi să le păstrăm vie amintirea! Sigur, dacă te referi la cei care au plecat în lumea celor drepți!

FLo1
Campion certificat

Nu Vio, mă refer la cei a căror activitate a marcat Comunitatea, a făcut istorie "cu" și "în" Comunitate, însă destinul desparte drumuri, gânduri, cariere, nu doar vieți.

@FLo1, din păcate, unii chiar au plecat la cele veșnice... 😞