anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cat timp petreceti in medie, in comunitate, pe zi?

Valacchus
Junior entuziast
Eu sunt cam nou pe aici, dar vreau sa stiu de la voi, cei mai vechi, care este durata (minute, ore) pe care o petreceti aici, in comunitate...?
1 Soluţie acceptată‚

Anca07
#StarMember
Cu aceasta intrebare ne-ai pus pe toti sa constientientizam timpul petrecut zilnic in comunitate:) personal, intru si verific, citesc, raspund si mai vad ce mai e nou pe aici de cateva ori pe zi. Cumulat, cred ca 1-2h. Nu cred ca a fost vreo zi in care sa nu intru deloc. Zi faina tuturor!

Vizualizare soluţie în postul original

24 Răspunsuri 24

Laura_cio
Senior
Cumulat, cred ca tot cam 1-2 ore pe zi, dar cert e ca intru in fiecare zi. Urmăresc intens activitatea de aici, din comunitate, răspund, citesc răspunsuri și intreb.

Anonim
Neaplicabil
Eu accesez Comunitatea dimineața la prima oră și dacă am timp și în timpul zilei. Fiind destul de ocupat, mă mai conectez seara. Cred că vreo jumătate de oră, o oră pe zi. E mult? E puțin? Nu știu. Îmi place că sunt deja mulți utilizatori și cu siguranță avem ce învăța unii de la alții.

imch
Cunoscător certificat
Foarte faina intrebare! La mine variaza mult timpul petrecut in Comunitate. In general imi e mai usor sa intru cand sunt la serviciu. Atunci intru dimineata, verific ce intrebari au mai aparut, dau un raspuns acolo unde stiu raspunsul sau unde am ceva experienta concreta cu situatia, citesc raspunsurile de la intrebarile vis-a-vis de care nu am experienta sau cunostinte... In medie cred ca stau cam doua ore pe zi in Comunitate. Daca apare un subiect interesant care ma antreneaza stau mult mai mult (de altfel la inceputul Comunitatii totul era nou si interesant si stateam si cate 4 ore). In week-end e mai dificil, pentru ca am copiii si treburile casei. Dar tot reusesc, uneori, sa strecor 30-40 minute... Cel mai mare castig mi se pare ca, atunci cand am o nelamurire, pun intrebarea aici si am un raspuns imediat, drept pentru care pot spune ca ador ideea asta de Comunitate.

Anca07
#StarMember
Cu aceasta intrebare ne-ai pus pe toti sa constientientizam timpul petrecut zilnic in comunitate:) personal, intru si verific, citesc, raspund si mai vad ce mai e nou pe aici de cateva ori pe zi. Cumulat, cred ca 1-2h. Nu cred ca a fost vreo zi in care sa nu intru deloc. Zi faina tuturor!

Jay
Campion certificat
Eu n-am contorizat niciodata.. pot sa spun ca intru de cateva ori pe zi, dar, vorbim de minute.. in total, sa zicem ca, poate, se aduna 1 ora, in weekend posibil sa fie spre 2 ore pe zi.. Cand sunt acasa sau la serviciu pot sa intru, in miscare nu pot sa stau pe telefon, pentru ca mi se face rau dupa cateva secunde si, poate ca este mai bine asa, abia nu stau toata ziua aplecata, ca da dureri de ceafa :D..

eda2k
Cunoscător
Salut, Verific zilnic ce se postează, mai ales noile discuții. Timpul efectiv diferă, deoarece uneori doar mă informez, alte ori încerc să ofer soluții - acolo unde pot. Așadar, timpul petrecut variază între 10 min și maxim o oră ... Succes !

Gianni
Cunoscător certificat
Nu sunt de mult timp în comunitate, dar petrec cam 30 minute maxim 1oră pe zi. Nu am prea mult timp liber la dispoziție. Oarecum intru zilnic în comunitate pentru a verifica noile informații.

Ascary
Campion certificat
Gianni faptul că totuși intri zilnic spune ceva. Apreciem 🙂

Vio73
#StarMember
În ultima vreme sunt și eu constrâns mai mult cu timpul și am mai redus durata de stat pe aici. Dar Comunitatea a devenit o obișnuință!

Gianni
Cunoscător certificat
Salut@Ascari! În timp voi spune mai multe, deocamdată mă limitez numai la răspunsuri. O zi bună. Timpul fiind limitat, facem atât cât se poate pt. comunitate. Este o plăcere să intru zilnic, ma mai destind puțin. O zi bună tuturor.