anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate!

Veres89
Junior
Eu sunt tibi din judetul bistrita si imi pare bine ca ma aflu in comunitate

Vio73
#StarMember
Și nouă ne place că ești aici. Bun venit!

Neaplicabil
Ceau baieti si fete! Radu, din Ploiesti. In Bucuresti de vreo 15 ani, cu facultatea, si apoi cu job-ul. Iubitor de muzica, natura, tot ce e frumos. Imi place fotografia si sunt pasionat de tehnologie. Prefer muntele in locul marii, primavara in locul verii, linistea in locul aglomeratiei. Nu vorbesc mult (prefer sa gandesc mai mult si sa vorbesc mai putin), si nu am fost niciodata "sufletul petrecerii". Nu sunt anti-social, dar nici nu-mi place sa vorbesc aiurea. Si, cu toate ca sunt o fire deschisa si prietenoasa, imi place sa imi aleg cu grija prietenii. :) See you around. 🙂

Pastilchen
Explorator
Bine ai venit, Radu, printre membrii comunității Orange.

Dustefex
Începător
Bună , eu sunt Bogdan , am 26 de ani , am 9 ani de Orange, și sunt din Bacău. Îmi place să călătoresc să întâlnesc oameni noi.

Vio73
#StarMember
Bun venit în cea mai mare Comunitate din România!

Cris_Bogaciu
Junior
Buna! eu sunt Cristiana, am 26 de ani si sunt medic rezident chirurg in primul an, adica lucrez de jumatate de an si mi-am luat ceva sa ma acomodez cu programul...din cauza asta nu am intrat mai devreme in comunitate, desi imi doream foarte tare. Imi place foooarte mult medicina de cand eram copil, cateii (am doi :D) si excursiile. Ador sa descopar locuri noi si chiar salbatice impreuna cu prietenul meu. Abia astept sa va cunosc pe toti si fiu parte din comunitate.

Anca07
#StarMember
Bun venit tuturor!

Claudiacojocaru
Începător
Buna, Sunt Claudia si sunt client Orange de 4 ani! Astazi am descoperit comunitatea 🙂 Voi intra in amanunt in comunitate sa o descopar 😉

MariusL
Începător
Salutare! Sunt Marius, sunt din Bucuresti si lucrez in imobiliare.Sunt client Orange din 2015 (pe cartela)

Vio73
#StarMember
Bun venit și celor mai noi membri în Comunitate.

Ciprian_2
Începător
Salut! Ce tare.

Vio73
#StarMember
Bun venit, Ciprian!

teacher_
#StarMember
Salut! Eu sunt Paul, sunt in Orange de vreo 16 ani 🙂 Chiar dacă scriu acest mesaj mai târziu decât ar trebui, mă bucur că fac parte din comunitate, sper sa descoperim răspunsuri la toate problemele ridicate aici. Sunt de undeva din inima Transilvaniei, îmi plac foarte mult plimbările, alergările și în general călătoriile. As vrea sa ajung să descopăr fiecare continent al lumii. Hello everyone