anulare
Afi┼čeaz─â rezultate pentru┬á
Caută în schimb 
A╚Ťi dorit s─â scrie╚Ťi:┬á

­čôó [├Äncheiat] Anun╚Ť Important: Sondaj aniversar! ­čÄë

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Luna trecută am aniversat împreună 4 ani de Comunitate Orange.

Pentru c─â ne dorim s─â continu─âm ├«mpreun─â c─âl─âtoria frumoas─â de p├ón─â acum ╚Öi pentru c─â p─ârerea voatr─â conteaz─â cel mai mult, v─â invit─âm s─â participa╚Ťi la un scurt sondaj (3-5 minute maximum) ├«n care v─â rug─âm s─â ne ├«mp─ârt─â╚Öi╚Ťi ideile ╚Öi opiniile voastre legate de activitatea din Comunitatea Orange.

Vrem s─â ╚Ötim ce v─â place (sau nu),  ce crede╚Ťi c─â am putea ├«mbun─ât─â╚Ťi ╚Öi cum putem face din Comunitatea Orange un loc ╚Öi mai pl─âcut pentru interac╚Ťionare, ├«nv─â╚Ťare ╚Öi schimb de experien╚Ťe.

­čôů Survey-ul va fi deschis ├«n perioada: 6 ÔÇô 20 iulie 2023 ╚Öi ├«l pute╚Ťi accesa aici.

V─â ├«ncuraj─âm pe to╚Ťi s─â participa╚Ťi ╚Öi s─â v─â face╚Ťi vocile auzite. V─â asigur─âm c─â vom trata cu cea mai mare seriozitate r─âspunsurile voastre , iar informa╚Ťiile personale (dac─â va fi cazul) vor fi p─âstrate strict confiden╚Ťial.

V─â mul╚Ťumim anticipat pentru feedback.

DanielaH_0-1688627641822.jpeg

P.S. vom acorda un badge special tuturor participan╚Ťilor care ne vor lasa username-ul la finalul chestionarului

157 R─âspunsuri 157

Pololic─â
#StarMember

Done!

As fi curios de o statistica pe varste. Sunt curios cati HB ("proaspat pensionari") activam in comunitate.

50

100

Multi

Cred ca eu as fi fost singurul pensionar de aici. Fan Orange de cand era mic si Dialog :))

untrusted
Începător

╚śi eu tot de c├ónd era RO Dialog sunt un re╚Ťea ­čśü

eu pe 14 iulie fac 71 de ani,nu sunt proaspat pensionar,sunt de 19ani si 5 luni client orange,domnisorica.

Oh! Eu 63....deci, cavaler :))

E clara treaba... Ma simt ca nou... nascut cu asa colegi de comunitate ­čĄú

pensionar

Pensionar de 2 ani

52 - Client de la Dialog incoace...

Jamil
Începător

Si eu la fel 

cred ca sunt destul de multi, majoritatea sunt in reteaua Orange dinainte de rebranduire(RO Dialog) multumesc,