anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Data scadentei la abonament telefon in 24 rate cu Orange Money

Mariana_hartie
Începător
Ajutor ?
De unde știu când e data scadentei pe abonament la telefon din aplicația orange Money cum știu când e ultima zi de plata ??
Și dacă se poate pune pe factura plata in loc de aplicația orange Money
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Cred ca sunt doua chestii diferite. Plata pe factura de abonament e una, plata in rate cu cardul de credit Orange Money e alta. Daca ai platit cu cardul de credit Orange Money, ratele ar trebui sa se regaseasca in aplicatia Orange Money. Data scadentei o poti vedea pe un extras de cont pe care il poti descarca din aplicatia Orange Money > Cardurile Mele > selectezi cardul de credit > Detalii card de credit > Extras de cont.
Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă faci abonament cu telefon în rate pe factură, acestea îți vor apărea în My Orange, secțiunea Facturi și consum, iar la Orange Money, sigur vei avea ceva notificări și un extras care îți vor arăta ce ai de plata și toate detaliile. Dacă ai rate prin Orange Money, nu cred că poți trece la plata prin factură. E cam ambiguu ce spui, pentru că nu se înțelege clar. Succes!

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Cred ca sunt doua chestii diferite. Plata pe factura de abonament e una, plata in rate cu cardul de credit Orange Money e alta. Daca ai platit cu cardul de credit Orange Money, ratele ar trebui sa se regaseasca in aplicatia Orange Money. Data scadentei o poti vedea pe un extras de cont pe care il poti descarca din aplicatia Orange Money > Cardurile Mele > selectezi cardul de credit > Detalii card de credit > Extras de cont.
Client Orange