anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

În cât timp primești un răspuns la solicitarea unui card de credit?

Maria_6
Începător
M-am înregistrat și aș dori un card de credit. In cat timp primesc un răspuns?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut, și bine ai venit in comunitate! Daca te-ai înregistrat prin aplicație și ai solicitat card Orange Money, de regulă durează undeva la maxim 5 zile lucrătoare până îți este aprobat și primești mesaj că poți să îl ridici. Spor la cumpărături!

Vizualizare soluţie în postul original

20 Răspunsuri 20

Razvan
#StarMember
Ești abonat cu vechime la Orange, altfel e posibil după 3/6 luni, funcție de bonitatea ta.

teacher_
#StarMember
Salut, și bine ai venit in comunitate! Daca te-ai înregistrat prin aplicație și ai solicitat card Orange Money, de regulă durează undeva la maxim 5 zile lucrătoare până îți este aprobat și primești mesaj că poți să îl ridici. Spor la cumpărături!

Vio73
#StarMember
De regulă în câteva zile după ce te-ai înregistrat. Succes!

Miha_Z
#StarMember
Dureaza cateva zile primirea lui. Eu am cerut sa-l primesc in Orange Shop si mai mult de o saptamana n-a durat.

Razvan
#StarMember
Am crezut ca tine cont de bonitatea clientului, știind ca Orange Money este IFN și nu are asa multe drepturi ca o bancă standard de verificări suplimentare.

teacher_
#StarMember
Eu am mers marți si am solicitat în Shop, și vineri am primit mesaj că pot să merg să îl ridic..

Ascary
Campion certificat
Ce acte ți-au solicitat teacher ?

teacher_
#StarMember
Buletinul si numarul de telefon, eu l-am facut pe prepay. Trebuia sa confirm un cod trimis de ei. Atat.

Ascary
Campion certificat
Mulțumesc frumos 🙂

Razvan
#StarMember
Care e costul anual al cardului de credit Orange Money?

teacher_
#StarMember
Eu știam că 0 lei. Trebuie sa verific documente acasă. Aici (pe net) am găsit că este administrare lunară, care este 0 lei. Practic singurul lucru care se plătește sunt pe screen shot.

eda2k
Cunoscător
Salut! Din câte știu, Orange oferă un card de debit - nu credit ...

teacher_
#StarMember
@eda2k, poate fi folosit și ca debit, daca activezi creditul my reserve. Dar in principiu ai dreptate, este card de debit. Oricum, in general, din limba engleză, aceasta denumire de credit card, a rămas în obiceiurile lingvistice tradusă simplu, card de credit. 🙂

Razvan
#StarMember
Aaa, ca am cautat pe site, însă nu am găsit. Poate în viitor ar fi tare sa ofere un produs asemănător cu cel bancar. Propun sa se modifice titlul topicului în card de debit.