anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Voucher pt accesorii Orange de la Pinata

Vlad_D
Junior entuziast
Are cineva un voucher pt accesorii de la Pinata pe care nu-l foloseste si ar vrea sa il doneze? Multumesc anticipat!
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ti-am trimis si eu unul. 🙂
Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

60 Răspunsuri 60

Vio73
#StarMember
Salutare! Am eu, dar cum ți-l trimit? Că dacă îl pun aici, nu știu dacă mai este al tău! Dacă ești pe fază, ți-l pot pune și aici. Ai cont pe Softpedia? Eu sunt și acolo tot vio73.

Vlad_D
Junior entuziast
Pe mail atunci xxxxxxxx@yahoo.com cuilarug si pe Softpedia

Vio73
#StarMember
Ok. Îți trimit pe Softpedia.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Ti-am trimis si eu unul. 🙂
Client Orange

Vio73
#StarMember
Pe email ți-am trimis până la urmă. Să-mi confirmi primirea! Baftă!

DanielaH
Moderator
@Vlad D, am acoperit noi adresa ta de e-mail pentru că astfel de date personale nu trebuie făcute publice aici și contravin principiilor noastre. Nu încurajăm astfel de acțiuni, dar ne bucurăm că membrii Comunității ți-au fost de ajutor. Spor la cumpărături!

user_17891838
Începător

Salutare! Va rog frumos, are cineva un voucher pt accesorii pe care nu l foloseste si ar putea sa l doneze? Multumesc anticipat!

Salut @user_17891838

Ti-am trimis prin mesaj privat un voucher pentru accesorii. Sa ne spui ce accesoriu ti-ai luat din magazinul online.

Salutare, as dori sa imi achizitionez si eu o consola PS5 si as avea rugamintea daca ma poate ajuta si pe mine cineva cu un voucher de 10% pentru a mai reduce din costul total al consolei.

V-as fi foarte recunoscator, multumesc anticipat!

Salut! @ALiK , nu cred că cineva dintre membrii comunității are vouchere de împărtășit... Nu știu dacă se aplică și la PlayStation, dar poți intra in My Orange, secțiunea  Pinata Party. Acolo poți câștiga, prin accesarea aplicației, un voucher de 10% la accesorii in magazinul online. Repet, nu știu dacă acest voucher se aplică și la PlayStation. 

Stiu ca a achizitionat o cunostinta PS5 cu un astfel de cod primit de la cineva si a functionat.. acum poate exista vreun crestin care nu are ce face cu acel cod si vrea sa il doneze, mentionez ca nu sunt abonat Orange si nu pot participa la Pinata Party.

ALiK, bun venit in Comunitate!!!

Nu stiu la ce cod de reducere te referi. Cum ti-a scris si Teacher, exista un voucher de 10% reducere, dar e pt accesorii, ceea ce PS5 nu e. Sa iti spuna amicul ce voucher a folosit si de unde l-a primit.

Codul arata ceva de genul : HY26LU911FTRAF

A ok, gata am rezolvat aparent cand am incercat acum sa folosesc codul a mers. Am plasat comanda