anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

PrePay BonusPocus – Surprize în reprize

DanielaH
Moderator

Ați auzit de noua oferta PrePay?

Este un joc (disponibil atât pe orange.ro/bonuspocus cât și în My Orange) care aduce surprize în reprize, cu premii speciale pentru clienții PrePay.

Campania se desfășoară în perioada 22 noiembrie 2023 – 6 februarie 2024 și este împarțită în 3 perioade: 22 noiembrie – 12 decembrie 2023; 13 decembrie 2023 – 9 ianuarie 2024; 10 ianuarie – 6 februarie 2024.

Premiile diferă pentru fiecare din cele 3 perioade ale campaniei și constau în:

  •              3 tipuri de beneficii PrePay, disponibile atât pe site cât și în My Orange
  •              2 tipuri de opțiuni PrePay, disponibile exclusiv în My Orange

Ce trebuie să faceți? E simplu și fun.

Colectați frunze cu ajutorul prietenilor noștri Millidge sau Doig și evitați râme nebune 😀.

Toate detaliile campaniei și regulamentul sunt aici.

DanielaH_0-1700739406189.png

Spor la joacă!

UPDATE 6 febr. 2024 - Campania a fost prelungită până în 27 februarie 2024.

UPDATE - În perioada 28 februarie 2024 – 23 aprilie 2024 se va desfășura o nouă campanie PrePay, în decoruri de primăvară.

27 Răspunsuri 27

Carlosss
Explorator

E cel mai tare joc :))) și  nu ma așteptăm să câștig atâta într-o noapte  ! 

1000002104.jpg

1000002105.jpg

 mai lipsește opțiune de 6€ pe 1 an..   

Cred ca vreau prea mult 🤣  

Spor la câștigat și Sărbători fericite! 🙂

Pentru cea de 6E poate ar trebui sa treci pe la biserica si sa aprinzi o lumanare 😋

PS: sa te vad acum cum vei consuma bonusurile...😁

Christian07
Junior

Cum anume se activeaza optiunea 6e credit castigata in bonus pocus si alocata pe numarul din myorange? Scria sa intru la abonamente si optiuni dar nu reusesc s-o gasesc in myorange... Am intrat la optiuni si ma lasa sa aleg din cele pe care le pot activa... In mesajul de la phone credit nu s-a marit perioada de activitate...

Anonim
Neaplicabil

Și eu am câștigat o opțiune de 6 euro la bonus pocus și tot asa nu o găsesc în my orange la optiuni, am luat toată aplicația myorange la puricat și pauza.

Nu am chef sa sun iar la rel clienți după ultima experienta cu serviciul clienți, sigur  o sa zică ca de fapt nu am câștigat nimic și de asta nu apare 🤣

Problema rezolvata...A aparut singura dupa o jumatate de ora de la activare iar acum apare in Myorange.

Nițu1
Începător

Dar de ce concursul Orange Pocus nu se desfășoară cu prelungire? 

Eu am încercat acum de pe desktop (dar la fel ar fi și de pe mobil) și e funcțional. Ce nu e ok (funcțional) în cazul tău?

FLo1_0-1707201224726.png

 

Eu m-am referit dacă își desfășoară activitatea și în luna Martie,adică dacă există în continuare perioada de prelungire 

Deci doar întrebai, nu că ai fi încercat și nu funcționează. Am înțeles. așadar încearcă și dacă ai probleme cu funcționarea aplicației, atunci revino pe topic.

Dar acestă campanie Orange Pocus își va desfășura activitatea și în luna Martie? 

Campania va fi prelungită până în 27 februarie 2024, în aceleași condiții.

Nițu1
Începător

Există posibilitatea și de prelungire al acestui joc? 

DanielaH
Moderator

UPDATE - În perioada 28 februarie - 23 aprilie 2024 se va desfășura o nouă campanie PrePay, în decoruri de primăvară.