anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Prelungire Pinata Party

Alberto01
Junior entuziast
Bună ziua!
Eu propun și sunt de acord cu prelungirea perioadei de desfășurare a joculețului "Pinata Party" având în vedere că vin sărbătorile de Crăciun.
Pe această cale țin să mulțumesc și să felicit ORANGE. Totul a fost perfect, cine și-a dat silința și interesul a avut parte și de premii frumoase, cine nu, nu. Fiecare cu norocul său.
Aștept totuși și alte păreri.
O zi bună!
7 Răspunsuri 7

delfinas
#StarMember
Nu e o idee rea sa existe si Pinata Party 3, dar sa aiba alte reguli. De ex, sa fie o tragere la sorti a celor care au adunat un anumit nr de puncte pt fiecare premiu.

Neaplicabil
Eu zic să o lase 12 luni pe an dar fără premii fizice... sau dacă-i musai... cu punctele adunate să poți cumpăra șanse pentru a participa la o tombolă cu premii fizice

cmadeleinel
Explorator
Este o idee buna, fie prelungirea concursului, fie o adaptare a regulamentului, cum au propus si alte persoane. Sunt multi useri care au adunat puncte numeroase, dar nu au ce face cu ele. Ar fi mai ok sa existe trageri la sorti pt anumite premii in functie de nr de puncte acumulate, si nu sa depindem de conexiunea la internet. Marturisesc ca in fiecare marti am incercat sa prind un premiu in intervalul respectiv, dar niciodata nu a functionat corespunzator aplicatia astfel incat sa vad macar ca e disponibil vreun premiu.

Alberto01
Junior entuziast
Mă gândesc că saptămâna viitoare pe luni, vor anunța dacă vor prelungi concursul. Ei au scris în regulament "până pe 07.12.2021 cu probabilitate de prelungire"

Vio73
#StarMember
Eu sunt mulțumit și dacă îmi dau internet nelimitat pe unele numere pe care nu am așa ceva.

svetalex
Senior certificat
Și mie mi-ar plăcea să fie relansat Pinata Party în varianta de sărbători, dar reanalizate condițiile și regulamnetul, astfel încât să nu mai existe confuzii... oameni care nu înțeleg că la un concurs există câștigători și necâștigători vor mai fi 🙂

Andrei001
Junior entuziast
Eu, propune să fie tot anul cu premii diferite de sezon. Premiile fizice să fie în stoc la ultima campanie nu au fost în stoc premiile fizice (russac, telefon, ceas etc).