anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Noutăți Orange - începerea școlii

Laura_cio
Senior
Ce noutăți va doriți de la Orange odată cu începerea școlii? Dacă în anii anteriori, părinții sa pregăteau de începerea școlii cu rechizite și haine noi, acum se axează mai mult pe laptopuri și tablete, pregătiți fiind de învățământul on-line. Eu mi-as dori o gama variata de laptopuri și tablete, dar și oferte de opțiuni de internet.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Eu mi-aș dori ca abonamentele Orange net și Orange Home net să aibă inclus internet nelimitat, iar acoperirea 4g să fie cât mai bună, în cât mai multe locuri. Acest lucru i-ar ajuta pe cât mai mulți elevi sau profesori să comunice și să rezolve problema predării online.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

FLo1
#StarMember
Da Laura, credeam ca voi citi "o gama variata de masti". Tablete sunt de diferite forme si dimensiuni, abonamentele de internet... la fel. Ca probabil deranjeaza tarifele prohibitive de parca ar fi vremuri "grele".... este o alta poveste. Daca vremurile nu schimba pretul unor masti in sensul ieftinirii, cu siguranta nu vor influenta nici pretul la tablete sau abonament de internet mobil.

Vio73
#StarMember
Eu mi-aș dori ca abonamentele Orange net și Orange Home net să aibă inclus internet nelimitat, iar acoperirea 4g să fie cât mai bună, în cât mai multe locuri. Acest lucru i-ar ajuta pe cât mai mulți elevi sau profesori să comunice și să rezolve problema predării online.

Razvan
#StarMember
Acoperirea extinsă 4G, in B3, nu gluma de B20 care nu mai face față în multe zone rurale din țară, prețuri mai mici la abonamente cu internet nelimitat și o oferta mai bogata de telefoane/tablete/laptopuri în magazinul online.

And04
Senior
Salutare! Sunt de acord cu @Vio73. Inca mai exista locuri unde conexiunea nu este atat de buna incat sa se poata realiza activitatile scolare la un nivel optim. Sa speram ca totul va fi bine! 🙂

Anonim
Neaplicabil
Cred că Orange are forța de a "inventa" un abonament special conceput pentru copiii care încep școala, cu mult net inclus și chiar cu o ofertă pentru achiziționarea unei tablete sau a unui laptop în rate.