anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Incheiat] Samsung Galaxy Unpacked 2021 LIVE

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor!

Mâine are loc mult așteptatul eveniment de lansare pentru iubitorii Samsung – Galaxy Unpacked 2021.  

 

Evenimentul poate fi urmarit live, pe 14 ianuarie, începând cu ora 17:00, aici: https://www.orange.ro/galaxy

Dacă sunteți interesați să faceți o precomandă, vă puteți înregistra pe link-ul de mai sus până la data evenimentului și primiți un voucher de 200 de lei.

 

Vă invităm să ne uităm împreună la eveniment și să dezbatem apoi, aici, caracteristicile noii serii.

8 Răspunsuri 8

Neaplicabil
Nice! Cu toate astea, n-am vazut inca un thread similar pentru Apple events. Ma insel? Se poate sa-mi scapat mie, de-aia intreb. Sau e vreun motiv anume pentru care se promoveaza Samsung in mod deosebit?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, @arsradu. Așa este, nu am avut, dar vom face topic similar și pentru evenimentele Apple 🙂

Ascary
Campion certificat
Pai Samsung e numarul 1 arsradu,normal :)))) Au venit anul asta cu niste minunatii... Cel mai mult mi-a placut robotul acela care te ajuta (si) la curatenie,dar la fel de mult mi-a placut televizorul cu 99% raport corp/ecran si robotul aspirator.

Razvan
#StarMember
Samsung este partener Orange în implementarea tehnologiei 5G, precum și alte servicii lansate anterior în premieră.

Vio73
#StarMember
Mulțumim frumos pentru toate informațiile oferite! Samsung este destul de apropiat de Orange și din această cauză.

Ascary
Campion certificat
Zi-mi si mie unul care nu-i apropiat de Samsung ? :))

Neaplicabil
Apple are sau cel puțin avea unele restricții în ceea ce privește lansarea LIVE a produselor sale.

Ascary
Campion certificat
Ei,ce ziceti,v-a placut prezentarea?