anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cod reducere Pinata Party

Vlad_D
Junior entuziast

Buna! As avea nevoie de 2 coduri de reducere pt accesorii in magazinul Orange de la Pinata Party. Are cineva si este dispus sa-l doneze daca nu-l foloseste? Multumesc anticipat!

23 Răspunsuri 23

Vio73
#StarMember

Salutare!

Am unul singur și ți l-am trimis în privat!

Sper să-ți fie util.

Baftă!

Jay
Campion certificat

Salut! Si eu iti pot trimite, insa, presupun ca vei face comenzi diferite.. codurile nu se cumulează pe o singura comandă deci nu te ajuta, oricâte ai avea.. decat dacă faci 2 comenzi separate.. 

Acestea fiind zise, ai vreo preferință de termen de expirare.. cred ca am 2 sau 3 coduri.. si momentan nu am nicio intenție de achizite... 

E ok un voucher cu termen de expirare 18 ianuarie?.. 

Jay_0-1673446916054.png

Apropo de termen, ar fi de preferat sa fie folosit cu 1 zi inainte de termenul  de valabilitate.. aveam intr-adevar 3, dar cel mai vechi avea termen 11 ianuarie, adica azi.. si deja scrie expirat pe el, deci, probabil ca nu ar mai merge folosit azi.. 

Vlad_D
Junior entuziast

Scuze ca nu am reusit sa raspund mai repede, insa am rezolvat. Suprinzator, dar a mers un singur voucher pt 4 produse pe o singura comanda, 3 incarcatoare de priza si un incarctpr wireless. Multumesc oricum!

Mă bucur că ai reușit! 

LiviuC
Începător

Salutare! A primit cineva, recent, un cod de reducere pentru achizitionarea unui telefon la prelungirea abonamentului, in cadrul campaniei Pinata Party, si nu il foloseste? Mi-ar fi util mie daca doreste sa il trimita printr-un mesaj privat. Multumesc!

Crisgilu
Junior entuziast

Salut am eu un cod valabil până în 22 februarie,sper să fie bun

Crisgilu
Junior entuziast

311131419668675 acesta este codul

Screenshot_20230208_111657_Gmail.jpg

DumiM71
Începător

Salut, poate cineva să-mi trimită un cod de reducere pentru accesorii? Mulțumesc.

Buna. Ți-am trimis prin pm. Spor la shopping. 

Idrone
Explorator

Salutare!

Aveti un cod Pinata 10% accesorii nefolosit si doriti sa il sharuiti?

Multumesc!

Salutare!

Îți trimit acum prin pm. Să-l folosești cu plăcere! 

multumesc frumos, asta e o comunitate frumoasa!

Cu plăcere! Doamne ajută!