anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Vești bune: A început campania de toamnă în magazinul online cu reduceri de pâna la 100 euro

DanielaH
Moderator

Până în 30 septembrie avem reduceri exclusive în magazinul online. Huawei P Smart 2019 are discount de pana la 50 euro, iar Sony Xperia 10 Black se poate achiziționa cu pana la 100 euro discount, ambele de la Orange Me 11.

 

Puteți descoperi oferta completă de telefoane și reduceri pe: orange.ro/oferte-speciale

 

Vom reveni cu update pe masură ce vor fi adăugate noi modele de telefoane în ofertă.

Spor la cumpărături!

21 Răspunsuri 21

FaraUnID
Campion certificat
"Reducerea se aplică la activarea unui abonament nou cu perioadă contractuală de 24 de luni sau la prelungirea cu 24 de luni a abonamentului existent. Oferta se aplică modelelor selectate în funcție de abonamentul ales. Campania se desfășoară în limita stocului disponibil."

Ascary
Campion certificat
În aceasta campanie se pot folosi și voucherele Orange? Mulțumesc.

teacher_
#StarMember
Nu sunt rele aceste reduceri, dar probabil aștept oferta de Black Friday, sper sa nu fiu dezamăgit. 🙂 Se poate interpreta că aceste terminale sunt prea multe in stoc?

RafaHelper
#StarMember
#Ascary, despre ce vouchere vorbești?

Vio73
#StarMember
Destul de interesante aceste reduceri pentru cei interesați! Mulțumim!

Miha_Z
#StarMember
Interesante ofertele, mai ales pentru cei care pot face fidelizare. Sunt bune de luat in calcul. Multumim de informare.

Ascary
Campion certificat
@rafa vouchere Orange,evident 🙂

iuiu88
Cunoscător
Cred ca nu am mai vazut reducere asa mare de 50 de euro, poate decat la Black Friday . O sa arunc o privire peste oferte ( sunt valabile doar in Orange Shop sau si Online ?) . Multumesc Daniela ca ne tii la curent ! ^_^

Miha_Z
#StarMember
Reducerile sunt exclusive in magazinele online.

Jay
Campion certificat
Eu astept sărbătorile.. poate vin cu o reducere la un Samsung, model nou :D, dual-sim.. dacă nu, mai suporta pana la ziua mea..

Romeo_
Senior certificat
Multumim pt informatii DanielaH.!

RafaHelper
#StarMember
@ascary, da-mi voie sa fiu ma explicit. De unde ai astfel de vouchere, cum ai facut rost de ele, au o valoare unica sau reprezinta un procent?

Jay
Campion certificat
@rafa.bloger, probabil, @Ascary, se refera la vreun voucher primit de ziua lui sau poate vrea să duca și vreun telefon la buy-back, în ideea dacă se pot cumula reducerile... in cazul acesta.. Eu cred ca se pot cumula..

Vio73
#StarMember
Așteptăm reduceri consistente și la alte produse!