anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Smart Tester - Testează Huawei P40 lite 5G

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor! 

 

Avem o super veste: a început o nouă campanie de testare, pentru Huawei P40 lite 5G.

 

Accesați campania Smart Tester până pe data de 7 septembrie și intrați în contul vostru My Orange din pagina de campanie.

Concursul se adresează exclusiv clienților Orange care au abonament.

 

Mult succes!

20 Răspunsuri 20

Jay
Campion certificat
Nu e Samsung, dar, ma bag in seama oricum.. ca, al doilea sim nu se supara, daca primeste cadou.. 😄

Vio73
#StarMember
Chiar o super veste. O să mă înscriu! Mulțumesc!

Ascary
Campion certificat
Bine bine,ma inscriu...sa fie primit in caz ca :))

FLo1
#StarMember
@Jay: nu e cadou. E doar pentru... verificarea abilitatilor.

Jay
Campion certificat
@Flo, dar, poate fi.. :) Glumesc, nu ma aștept sa primesc un telefon pentru testare, asa cum nu ma aștept sa primesc unul din cele 5 telefoane cadou.. m-am înscris ca poate se înscriu putini și nu vor avea de ales.. nope, încă glumesc.. m-am înscris sa fie, ca nah, daca pot, de ce nu?!.. :))

Miha_Z
#StarMember
Mi-ar fi placut sa testez Note 20 Ultra, dar n-am avut noroc. 😞 Fiindca sunt insistenta, m-am inscris si la aceasta testare.

FLo1
#StarMember
@Jay: pentru ca "a participa" e mai interesant si mai motivant decat "a castiga". "A castiga" e doar o clipa de adrenalina, in schimb "a participa" e un serial de emotii schimbate pana la verdictul final: testarea. Oricum ar fi ele, cu toate sunt placute a le trai.

FaraUnID
Campion certificat
Asta este precum pescuitul sportiv: L-ai prins, te joci putin cu el, faci niste poze, te lauzi pe la prieteni si in World Wide Web, dupa care l-ai pupat si eliberat.

Ascary
Campion certificat
Eu unul sunt de acord cu catch and release!

FaraUnID
Campion certificat
Oare de ce nu ma surprinde?!

Ascary
Campion certificat
Felicitari,pentru nivelul EXPERT.

Ascary
Campion certificat
Un link unde va puteti inscrie la concurs: https://www.orange.ro/help/smart-tester/campanii/19/edit

FaraUnID
Campion certificat
ASTA este link-ul oficial Orange pentru campanie aceasta https://www.orange.ro/help/smart-tester/campanii/19/edit Site-ul concursuri.biz este o mizerie detinuta de un tert, gazduit in Bistrita Nasaud (MXSERVER.RO) si care te duce pe pagina oficiala Orange printr-un short url.

Jay
Campion certificat
Pai, înscrierea se poate face apasand pe "campania Smart Tester", din cadrul topicului.. 🙂