anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Poți câștiga premii dacă te abonezi la newsletter (10.07 - 15.10.2019)

Alex_G_
Cunoscător
Pot câștiga premii dacă ma abonez la newsletter? Care ar fi acelea?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
In perioada 10 iulie - 15 octombrie 2019 poti castiga un smart TV JVC, un smartphone Huawei Mate 20 Pro sau o tableta Lenovo TAB 4. Trebuie sa te abonezi la newsletterul Orange si poti castiga unul dintre cele trei premii. Inscrierea se face pe: oran.ge/AflaPrimul.

Vizualizare soluţie în postul original

23 Răspunsuri 23

Miha_Z
#StarMember
In perioada 10 iulie - 15 octombrie 2019 poti castiga un smart TV JVC, un smartphone Huawei Mate 20 Pro sau o tableta Lenovo TAB 4. Trebuie sa te abonezi la newsletterul Orange si poti castiga unul dintre cele trei premii. Inscrierea se face pe: oran.ge/AflaPrimul.

iuiu88
Cunoscător
Salut, eu am incercat sa ma inscriu in campania asta si am aflat cu dezamagire ca nu pot pentru ca eram abonata deja la Newsletter-ul Orange 😞 Doar noii veniti intra in concursul asta . As fi vrut sa castig Huawei-ul sau televizorul . .

Miha_Z
#StarMember
Da... @iuiu aceasta campanie este doar pentru abonatii noi. Cei care sunt deja abonati nu se pot inscrie in concurs. 😞

Vio73
#StarMember
Din păcate, ai mare dreptate. E doar pentru cei care se abonează acum.

Ascary
Campion certificat
Și? Trebuia sa confirmi un răspuns?!

Laura_cio
Senior
Pe lângă faptul ca afli primul despre cele mai cool reduceri ale verii din magazinul online Orange dacă te abonezi acum la newsletter, poti câștiga un Smart TV JVC, un smartphone Huawei Mate 20 Pro și o tabletă Lenovo TAB 4. Ai regulamentul aici: https://www.orange.ro/newsletter/documents/Regulament%20regulament_campanie_Afla_primul_ce_e_nou_la_Orange.pdf

Romeo_
Senior certificat
Pai cum vreti sa atraga si alte persoane noi sa se inscrie la newsletter daca nu prin premii? ;)))

Jay
Campion certificat
Asa este.. Poti castiga un Smart TV JVC, un smartphone Huawei Mate 20 Pro si o tabletă Lenovo TAB 4 dacă te abonezi la newsletter-ul Orange cu o adresa de mail care nu exista inca in baza lor de date.. Adresa de mail care trebuie confirmata.. https://www.orange.ro/newsletter/?utm_source=direct&utm_medium=widget&utm_campaign=ce.24.s.l.19

Vio73
#StarMember
Asta spuneam și eu. Dacă ai adresa în baza de date, nu mai poți participa.

Ascary
Campion certificat
Eu cred că participi automat daca adresa de mail este validata deja pentru alte promoții și concursuri.

Tina
Cunoscător certificat
Dar dacă te dezabonezi și te abonezi iar, merge? Întreb pentru un prieten... Update: Nu merge!

Miha_Z
#StarMember
Era de asteptat sa nu mearga, doar sa faci pentru un alt numar pe care il ai si cu o alta adresa de e-mail. @Ascary eu cred ca acest concurs este doar pentru noii abonati. Cei vechi nu sunt luati in calcul.

Jay
Campion certificat
Eu n-am spus ca daca ai adresa in baza de date nu mai poti participa ci, ca te poți abona cu o adresa care nu exista in baza de date Orange... e o mica diferență de nuanta.. Spun asta pentru ca eu, de exemplu am mai mult de o adresa de mail.. Eu inteleg ca iti trebuie o adresa de mail validă.. si ca nu e vorba de persoana.. N-am de gând să mă abonez, am vrut doar să exemplific ce am spus..

Miha_Z
#StarMember
Si eu cred la fel, Jay, ca te poti abona si participa la concurs, daca folosesti alta adresa de e-mail. Mai sus ma refeream la raspunsul dat de @Tina, ca spusese ca incearca varianta de dezabonare sa vada daca va merge.