anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Orange PrePay - O nouă campanie la reîncărcare

Anonim
Neaplicabil
Am primit un SMS de informare în legătură cu o nouă campanie PrePay Orange.
Am atașat SMS-ul. Succes! Dacă veți participa.
14 Răspunsuri 14

Ascary
Campion certificat
Interesanta campania. Succes utilizatorilor prepay!

Razvan
#StarMember
Interesanta abordare ORO, la cartela prepay ai mai multe beneficii decât la abonament, ma refer la aceeași bani, diferența e accesul în roaming SEE.

Neaplicabil
Nice! Mersi de info! 🙂 Si bafta!

teacher_
#StarMember
Nu am mai câștigat demult la asemenea promoții. Să sperăm că o să am puțină bafta.

Vio73
#StarMember
Interesantă campania! Nu înțeleg de ce la abonamente nu poți obține beneficii asemănătoare, mai ales dacă nu iei telefon!

Miha_Z
#StarMember
Sunt din ce in ce mai interesante campaniile Orange pentru PrePay. Eu daca am abonament si reincarc un PrePay, inseamna ca particip si eu la concurs, nu?

Romeo_
Senior certificat
Regulamentul de participare aici : https://www.orange.ro/prepay/files/regulament-super-premii-la-reincarcare.pdf .Inscrierea se face automat cand incarci?

teacher_
#StarMember
Mă gândesc că sunt valabile toate tipurile de reîncărcare, inclusiv cele de pe abonamente pe prepay, nu?

Miha_Z
#StarMember
Din regulament deduc ca pot participa doar posesorii de cartele PrePay. 😞

Vrajitoarea
Cunoscător
Din regulament reiese ca doar daca esti posesor de cartelă SIM Orange PrePay poti participa

Anonim
Neaplicabil
Exact, trebuie să ai o cartelă PrePay activă și să reîncarci cel puțin o dată 😉

Laura_cio
Senior
Multumesc pentru informație! Îmi este de ajutor fiindca mâine vreau sa ii incarc cartela tatălui meu.

teacher_
#StarMember
Mie abia peste o săptămână îmi expiră opțiunea, abia aștept să îmi reincarc. 🙂 Ar fi interesant sa vedem cine a câștigat.

Vio73
#StarMember
Cred că este o modalitate de a vă cere datele personale celor cu prepay! Dar cum le vor cere oricum în curând, nu pierdeți nimic.