anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Festival de reduceri 50% la abo la Orange intre 21-28.06.2023 !

Andrei4154
Junior entuziast

Orange revine cu oferte de succes, 50% reducere la abo, interesant Fun11 cu bonus internet nelimitat e doar 5,5e pe perioada de 24x luni. Anuntati prietenii, e oferta ❤️super !😍

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Este foarte bine că se merge pe acest trend, dar ar trebui să fie și cu telefoane, iar în același timp să nu se mai recurgă la acele scumpiri de câte 1 euro pe serviciu, care nu vor face decât să alunge clienții!

În concluzie, o inițiativă lăudabilă, care sper să se intensifice pe toate planurile și care să aducă Orange ca primă opțiune pentru clienți, mai ales că unele abonamente au internet nelimitat pe bune, fără răstricții!

Mulțumim, Andrei!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Pololică
#StarMember

Cu specificatia ca este doar pentru achizitia online si SIMO (SIM Only, fara aparatura redusa).

Vio73
#StarMember

Salutare!

Este foarte bine că se merge pe acest trend, dar ar trebui să fie și cu telefoane, iar în același timp să nu se mai recurgă la acele scumpiri de câte 1 euro pe serviciu, care nu vor face decât să alunge clienții!

În concluzie, o inițiativă lăudabilă, care sper să se intensifice pe toate planurile și care să aducă Orange ca primă opțiune pentru clienți, mai ales că unele abonamente au internet nelimitat pe bune, fără răstricții!

Mulțumim, Andrei!

ramscher
Explorator

Eu am „împușcat" altă ofertă: de la "Fan 7" cu 8e am trecut la "Fan 9", cu 9e, cu reducere de 7e pe o perioadă de 12 luni. Mi-a plăcut oferta și am acționat! 

Succes tuturor!