anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Dacă-i sărbătoare, e rost de-o urare ?

Vio73
#StarMember
Cum vi se pare noua ofertă Orange Prepay?
https://www.orange.ro/video-urari/
Vă aștept cu impresii! Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Din punctul meu de vedere deși nu sunt utilizator prepay bonusurile de internet sunt substanțiale,iar faptul că bonusul pentru trimiterea clipului este valabil 100 de zile este salutar pentru cineva care nu consuma prea mult ,astfel are posibilitatea ca in trei luni să îl utilizeze cum vrea. Nu țin minte sa mai fi fost vreo oferta asemănătoare până acum din partea Orange. Îl așteptăm să ne mai surprindă, startul sărbătorilor de iarnă abia se da 🙂 Poate primim și la abonament ceva ,daca nu la fel,macar ceva să simțim și noi că e sărbătoare 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Ascary
Campion certificat
Din punctul meu de vedere deși nu sunt utilizator prepay bonusurile de internet sunt substanțiale,iar faptul că bonusul pentru trimiterea clipului este valabil 100 de zile este salutar pentru cineva care nu consuma prea mult ,astfel are posibilitatea ca in trei luni să îl utilizeze cum vrea. Nu țin minte sa mai fi fost vreo oferta asemănătoare până acum din partea Orange. Îl așteptăm să ne mai surprindă, startul sărbătorilor de iarnă abia se da 🙂 Poate primim și la abonament ceva ,daca nu la fel,macar ceva să simțim și noi că e sărbătoare 🙂

Ovidiu_1
Junior entuziast
super oferta

FaraUnID
Campion certificat
Extras din regulamentul campaniei: - Participarea la Campanie implică acordul Participanţilor câştigători ca numele lor să poată fi publicate şi utilizate gratuit de către Organizator în orice materiale publicitare. Categorii de date cu caracter personal procesate în cadrul Campaniei: - datele de contact, cum ar fi numele, prenumele, adresa de e-mail, numărul de telefon și/sau altele, - detalii cu privire la produsele și serviciile Orange care fac obiectul Campaniei, - detalii privind relația cu Orange (pentru a verifica eligibilitatea participantului la premiile oferite), - date personale ale Participantului sau ale altor persoane, incluse in video-ul de participare in Campanie (imagine, voce) - alte date necesare pentru derularea Campaniei și completarea acordulului de utilizare a înregistrării video în reclamele Orange Prepay conform legislației specifice aplicabile, precum: nume, prenume, CNP, data nasterii / varsta participantului, semnatura, seria cartelei SIM utilizată pentru înregistrarea participării și/sau altele;, - alte date necesare pentru completarea acordului de utilizare și dovedirea statutului de reprezentant legal al minorului prin actul de identitate sau identificare al minorului, conform legislației specifice aplicabile, precum: nume, prenume, data nașterii, calitatea de reprezentant, semnatura. Datele cu caracter personal ale participanților la Campanie vor fi prelucrate de către Orange România, în calitate de organizator, direct sau prin intermediul PARTENERILOR (care sunt aia???) implicați în Campanie în vederea: organizării și desfășurării Campaniei; desemnării și validării câștigătorilor; atribuirii premiilor și îndeplinirii obligațiilor fiscale și contabile aferente organizatorilor de campanii promoționale. Datele cu caracter personal pot fi dezvăluite de către Orange România către partenerii (care sunt aia???) implicați în Campanie sau către alte persoane autorizate. Practic fiecare participant alege sa-si vanda imaginea catre companie si partenerilor acesteia si ofera acordul pentru utilizarea imaginii sale in scop comercial in schimbul a 50 GB de internet. Oare merita ?!?!?!

Firefly
Cunoscător
Ce tare mi se pare inițiativa asta, sa apari în reclamele de la TV. A mai fost o data ceva cu un dans și au apărut multe videoclipuri cu clienții dansând la TV. Mai ca mi-aș lua și eu Pre Pay ca să particip :)))

Ascary
Campion certificat
Da și aia cu dansul a fost drăguță. La unele clipuri mă prăpădeam de râs însă unele chiar era reusite întocmai ca Millidge și Doig. N-am trimis clip atunci fiindcă sunt un dansator execrabil :))

Neaplicabil
@FaraUnID, acelasi lucru la campania cu email-uri pentru Black Friday. Nu stiu cata lume a citit regulamentul. Probabil ca nu prea multa. Dar cam la acelasi lucru te inhami si acolo. :)) Doar ca acolo e pentru o sansa la un telefon. Aici e pentru net. Merita? Parerea mea e ca nu. Dar fiecare va alege ce e mai bine pentru el. 🙂

Jay
Campion certificat
Ca de obicei,.mai mult la prepay :).. Cred ca depinde de fiecare daca isi da imaginea pentru cativa gb de net sau nu si, ca fiecare stie ca ceea ce transmite va fi făcut public.. Eu n-am prepay, dar n-as fi participat nici daca as fi avut.. nu-mi place sa ma fac de ras in public, altfel as fi facut si dansurile lui Millidge&Doig. 😄

Anonim
Neaplicabil
E o campanie simpatică foc!

Romeo_
Senior certificat
Foarte utila celor ce au nevoie de Gb.Acum cu totii stim ca daca nu citesti regulamentul suporti consecintele lui ;))) La celalat concurs nu l-am citit dar imi asum fapta.

Ascary
Campion certificat
E normal să ți se ceară aceste date personale atâta timp cât ești de acord să trimiți acel clip. In ultimul timp este o fobie generala privind datele personale. Ce sa zic,sunt un amarat dintr-un sătuc uitat de timp,pe cine interesează datele mele,care fie vorba intre noi tot le-am dat de-a lungul timpului cui mi le-a cerut si cui nu mi le-a cerut?Să le păstreze sănătoși. Felicitări Orange pentru astfel de acțiuni care fac deliciul copiilor mai mici dar și celor mai mari.

Miha_Z
#StarMember
Este o campanie draguta, facuta pentru oameni dezinvolti, dornici de a iesi in evidenta si de a se afirma. Faptul ca ofera si un castig este un bonus. 😉