anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Concursuri Orange TV Go (dec. 2019)

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Știați de cele 2 concursuri active pe Orange TV Go? Sunt niște premii faine în joc, dacă vă doriți să participați 🙂

  • Dacă urmăriți Cartoon Network în aplicația Orange TV Go puteți câștiga una dintre cele trei biciclete de copii sau unul dintre cele 10 pachete speciale - detalii aici
  • Dacă urmăriți History Channel HD în aplicația Orange TV Go puteți câștiga unul dintre cele 2 iPad-uri - detalii aici

Ambele concursuri sunt disponibile până în data de 12 Decembrie 2019.

V-ați înscris?

22 Răspunsuri 22

Razvan
#StarMember
Mulțumim de informație. Acum o sa ma înscriu pentru IPad :).

Jay
Campion certificat
N-am prea mai avut timp nici de tv saptamanile astea, dar, cred ca pot face un "sacrificiu" macar 1-2 seri 😄

Ascary
Campion certificat
Orice "sacrificiu" pentru copii e bine primit. Succes la toată lumea :) (Eu prefer History)

teacher_
#StarMember
Eu am o curiozitate... Cât trebuie să urmărească cineva canalele acelea? 1-2 minute sunt suficiente? Sau câteva ore? Cine stabilește durata de urmărire a canalelor?

Miha_Z
#StarMember
Buna intrebarea @teacher. Sunt anumite criterii care sunt luate in calcul pentru participarea la aceste concursuri?

Ascary
Campion certificat
Probabil mai multe activari a canalului și nu timpul în sine

Miha_Z
#StarMember
@MihaelaC cum se face inscrierea la concurs? Prin simpla vizionare a canalului esti inscris automat?

Anca07
#StarMember
Extras din regulamentul de participare, am facut un print screen.

Vio73
#StarMember
Dacă nu am făcut-o, o facem acum! Mulțumim de informații!

Anonim
Neaplicabil
Mă voi înscrie, History este postul meu preferat. Mulțumim pentru informații!

Ciucuras
Cunoscător certificat
Multumesc Anca07, chiar ma intrebam cum putem participa. Prin simpla accesare a posturilor respective avem sansa sa castigam. Succes!

Firefly
Cunoscător
Mulțumim, sa vedem ce desene mai sunt pe Cartoon zic :))

Miha_Z
#StarMember
Multumesc @Anca07. Eu am incercat sa deschid regulamentul dar nu a mers. Ma bucur ca este concursul atat pentru clienti PrePay cat si pentru abonati Orange.

Ascary
Campion certificat
Mi se pare normal că și utilizatorii prepay să poată participa la astfel de concursuri. Traficul de internet bonus foarte mare le permite să folosească aplicația Orange TV Go. Nu sunt sigur,dar pe prepay traficul făcut în Orange Go se contorizează,nu?