anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Concurs prepay "reîncarci din mers si ajungi departe"?

Jay
Campion certificat
Salut! In perioada asta mi se emite factura si, am intrat in My Orange, sa vad cat am de plata.. Ca de obicei, bulinuta rosie de notificare mi-a atras atenția.. se pare ca exista un nou concurs la încărcarea unei cartele prepay, unde, poti castiga, prin tragere la sorți, o trotineta electrica.. Ati auzit de promoție? Stiti ce condiții trebuie îndeplinite?.. Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Da și eu am văzut promoția zilele astea. Condiții: Trebuie să fi client Orange și să nu fii angajat al acestei companii :) Da,așa scrie la regulament : "La campanie poate participa orice persoană fizică sau juridică, abonat Orange sau utilizator de cartela Orange PrePay. Excepție fac clienții corporate și angajații Orange." Iar că sa te înscrii zice așa:"Ca să intri în tragerea sorți trebuie sa reîncarci din My Orange o cartelă PrePay, cu o opțiune sau credit. O reîncărcare îți aduce o singură șansă în tragerea la sorți. În tragerea la sorți este înscris numărul principal asociat contului My Orange (numărul asociat la crearea contului)." Succes tuturor participanților 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

29 Răspunsuri 29

teacher_
#StarMember
Hello! Intră în My Orange, secțiunea Reîncărcare PrePay, alege opțiunea sau valoarea creditului,alege numărul PrePay pe care vrei sa îl reîncarci, alege modalitatea de plată: card sau plata pe factură, apoi reîncarcă, și ești înscris(a) la tragerea la sorți pentru o trotineta electrică. Ca să intri în tragerea sorți trebuie sa reîncarci din My Orange o cartelă PrePay, cu o opțiune sau credit. O reîncărcare îți aduce o singură șansă în tragerea la sorți. În tragerea la sorți este înscris numărul principal asociat contului My Orange (numărul asociat la crearea contului). Data extragerii: este programată pentru 13 ianuarie 2020. Detalii: https://www.orange.ro/beneficii-my-orange/

Neaplicabil
Avand in vedere perioada anului, poate o sanie era mai nimerita ca premiu. :)) Da, in principiu tot ce trebuie sa faci e sa reincarci contul. Mult succes tuturor participantilor! 🙂

Firefly
Cunoscător
Conditiile sunt să reîncarci un număr PrePay din contul MyOrange. Cred ca fiecare încărcare îți aduce câte o șansă la acest concurs. Premiul este foarte atractiv, Noroc participanților!

Razvan
#StarMember
Da, am citit zilele trecute în My Orange. La Orange concursurile sunt pe bune.

Ascary
Campion certificat
Da și eu am văzut promoția zilele astea. Condiții: Trebuie să fi client Orange și să nu fii angajat al acestei companii :) Da,așa scrie la regulament : "La campanie poate participa orice persoană fizică sau juridică, abonat Orange sau utilizator de cartela Orange PrePay. Excepție fac clienții corporate și angajații Orange." Iar că sa te înscrii zice așa:"Ca să intri în tragerea sorți trebuie sa reîncarci din My Orange o cartelă PrePay, cu o opțiune sau credit. O reîncărcare îți aduce o singură șansă în tragerea la sorți. În tragerea la sorți este înscris numărul principal asociat contului My Orange (numărul asociat la crearea contului)." Succes tuturor participanților 🙂

teacher_
#StarMember
Eu abia peste 1 săptămână îmi reincarc. 🙂 Succes tuturor oricum.

Vio73
#StarMember
E destul de interesantă oferta și săptămâna viitoare trebuie să reîncarc și eu un prepay de pe cont. Mă înadrez lejer, pentru că încarc din My Orange, de pe un abonament. Știu că e vorba de o trotinetă electrică. Succes tuturor!

Vrajitoarea
Cunoscător
Da, stiam de promotie, sunt pe prepay si am primit mesaj legat de aceasta promotie

Romeo_
Senior certificat
Am incarcat acum 2 zile si am vazut acest concurs.Trebuie doar sa reîncarci si esti inscris automat in tragerea la sorti.Acest lucru il poti face pana pe 06.01.2020 urmand apoi tragerea la sorti.Mult succes tuturor!inclusiv mie ;))) imi doresc o trotineta pt ca bani de masina nu am ;)))

Miha_Z
#StarMember
Azi am aflat si eu de promotie cand am accesat My Orange. Pentru fiecare reincarcare din My Orange beneficiezi de o sansa in plus la castigarea unei trotinete electrice. Interesanta promotia pentru cei care fac reincarcari. Succes!

Ascary
Campion certificat
Interesant și premiul 🙂

teacher_
#StarMember
Mi-aș dori să câștig 🙂 mai ales că aici sunt 6 km de pista de bicicleta, și sunt pline de trotinete. Chiar îmi place să vad lumea cum se plimba așa...

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Jay mulțumim pentru topic și mult succes tuturor! Legat de mecanismul campaniei, voi obișnuiți să reîncărcați din My Orange? Cum vi se pare acest proces?

Vio73
#StarMember
Mie, de exemplu, mi se pare cel mai rapid și la îndemână.