anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Black Friday Orange - tragere la sorti pentru castigarea unui telefon

Firefly
Cunoscător
Pana la urma va avea loc și la Orange Black Friday și surpriza este o tragere la sorti pentru câștigarea unui telefon. Va invit sa va înscrieți și voi doar cu adresa de e-mail :).
27 Răspunsuri 27

Razvan
#StarMember
Mulțumim de informații. Am așteptat și azi Black friday la Orange, ma gândesc ca e posibil sa debuteze de luni și sa tina 5 zile, sau vinerea viitoare.

Neaplicabil
M-am înscris deja de ieri . Bafta tuturor participanților .

teacher_
#StarMember
Ok, și când va fi Black Friday până la urmă la Orange? Că de câteva luni bune aștept un anunț 🙂

Ascary
Campion certificat
Ai ceva in vedere sa cumperi de la Orange de BF?

teacher_
#StarMember
Sincer, am mai multe..! Sper sa se reducă Huawei band 3 pro...! Și aștept un Huawei mai nou 🙂

FaraUnID
Campion certificat
Mai avem un topic pe aceeasi tema https://comunitate.orange.ro/questions/2114983-black-friday-2019-orange-online-magazine-oferte

Firefly
Cunoscător
FaraUnID am cautat în comunitate și din păcate nu am găsit nimic despre tragerea la sort cu ajutorul căutării. MULȚUMESC

Firefly
Cunoscător
Data încă este un mister și sincer ma enervează, trebuie sa stau cu ochii pe site zilnic .

Razvan
#StarMember
Ca să facă trafic zilnic, în fine trebuie să așteptăm.

Miha_Z
#StarMember
Eu n-am mai asteptat Black Friday la Orange ca oricum nu aveam garantia ca s-ar fi ieftenit ce-mi doream. Asa ca am cumparat de miercuri Samsung Note10+.

Trixen_old
Cunoscător
Interesanta faza cu tragerea la sorti. Cum "Black Friday" este ultima zi de vineri din noiembrie (cel putin in teorie, la americani, acolo unde marcheaza inceputul sezonului de cumparaturi de iarna si inceputul perioadei de reduceri), probabil Orange va respecta aceasta abordare originara. Voi arunca un ochi, sunt curios daca gasesc ceva ce ma intereseaza (de exemplu un Samsung DeX), insa am renuntat de cativa ani la febra cumparaturilor. Mi-am dat seama ca eram tentat sa cumpar chestii de care nu aveam nevoie doar pentru ca erau faine sau mi se pareau ieftine sau pentru ca multi in jurul meu cumparau. Nu era o abordare sanatoasa pentru bugetul meu 🙂

Vio73
#StarMember
Mulțumesc, m-am înscris deja de vreo 3 zile! Sper să avem parte de reduceri importante. @Miha Z. Să-l stăpânești sănătoasă!

Miha_Z
#StarMember
Multumesc @Vio73.

Vio73
#StarMember
Și eu am comandat Huawei P 30! Cu plăcere!