anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Black Friday 2019 la Orange (online si magazine), data si oferte?

RafaHelper
#StarMember
Salutare,
Stiu de anul trecut ca Black Friday la Orange a durat o saptamana parca, anul acesta pe ce data va fi Black Friday la Orange?
Tot aici puteti publica si oferta de Black Friday atat pentru online cat si pentru magazine.
Anul trecut v-ati cumparat ceva de la Orange sau ati prelungit vreun abonament, a existat vreo oferta la prelungire, retentie sau in magazine de care ati beneficiat?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Când nu mai poți aștepta Crăciunul Black Friday în familia Frixel La Orange, Black Friday vine pentru toată familia. Stai cu ochii pe familia Frixel și descoperă ofertele electrizante. https://www.orange.ro/blackfriday/

Vizualizare soluţie în postul original

48 Răspunsuri 48

teacher_
#StarMember
Și eu sunt de acord, măcar de luni trebuiau să înceapă cu promovarea acestei zile. Poate va fi o săptămână întreagă, cu promoții in fiecare zi. Sper sa fie o surpriză plăcută!

FaraUnID
Campion certificat
Când nu mai poți aștepta Crăciunul Black Friday în familia Frixel La Orange, Black Friday vine pentru toată familia. Stai cu ochii pe familia Frixel și descoperă ofertele electrizante. https://www.orange.ro/blackfriday/

RafaHelper
#StarMember
Anul acesta o sa avem un fel de 2 in 1, campanie de Craciun si Black Friday, probabil pe weekend-ul viitor va incepe 🙂

Neaplicabil
Alo angajați Orange vorbiți între voi pe bani nostri stresaților din cauza clienților. Ce abonamente reduse mai faceți voi peste o lună le măriti că asa vreti voi. Ne întrebati dacă am cumpărat telefoane din altă parte? Da am cumpărat un samsung a10 cu 200 lei la orange îl aveam cu abonament de 16 euro lunar × 24 luni.

AleXcj
Începător
Eu cred ca nu va fi Black Friday la Orange daca citiți regulamentul acolo spune ca este un concurs denumit Black Friday la Orange unde se poate câștiga 1 buc telefon Samsung Galaxy s10 plus, nu vorbește despre nici o campanie cum eram obișnuiți în ani precedenți și pe oricine întrebi de la Orange nu știu nimic despre Black Friday la Orange. vezi regulament : https://www.orange.ro/docs/campanii/bf-2019/regulament-campanie-bf.pdf

RafaHelper
#StarMember
Salut @AleXcj, Campania de Black Friday este compusa din 2 faze, prima in care te inscri la tombola si poti castiga acel telefon, aici Orange aduna adrese de email ca mai apoi sa notifice persoanele inscrise cand incepe campania, iar a doua cand va incepe campania de reduceri. Cel mai probabil va fi vinerea aceasta sau vinerea viitoare. La origini Black Friday se sarbatoreste in ultima vinere din luna noiembrie. Stim ca emag isi face de cap si dicteaza legea dar ma bucur ca Orange nu a intrat in hora lor.

Vio73
#StarMember
Și eu cred că va fi, cel mai probabil, in ultima vineri din lună. Dar vom vedea! Probabil că având Black Friday separat de ceilalți, vor avea vânzări mai mari. Au gândit ei o strategie în acest sens!

Ascary
Campion certificat
Să sperăm că și reducerile vor fi substantiale :). Daca tot Orange a aplicat o strategie noua macar să meargă cu ea până la capăt și să ia fața concurenței 🙂

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor! A început Black Friday și puteți vedea aici ofertele. Spor la cumpărături!

AleXcj
Începător
Degeaba pentru ca pe mine tot nu ma lasă sa fac comanda; am sesizat la Orange de câteva zile dar nu au timp !

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@AleXcj campania de Black Friday a început astăzi. Ai încercat să comanzi online un produs cu câteva zile în urmă și nu a mers? Ce anume ți-a afișat?

AleXcj
Începător
Da, am încercat opțiunea în rate si imi spune : Valoarea ratei lunare trebuie sa fie minimum 1€, pentru a achizitiona un produs cu plata in rate Orange. Alege Oferta cu telefon fara rate deși rata e de 20 Euro ! Este sesizarea pentru aceasta problema cu numărul : 108750024 Ca este sau nu Black Friday, situatia e la fel deci, nu pot beneficia de nici o oferta.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@AleXcj confirmăm că sesizarea a fost înregistrată și urmează să fii contactat.

teacher_
#StarMember
Black Friday la Orange in magazinul online.. Huawei Band 3 pro, produsul așteptat de mine, vine cu 50% reducere, undeva la 59 de euro, 283 de lei. Doar că, prețul în Orange Shop al acestui Band 3 Pro înainte de Black Friday a fost de....(ați ghicit), 59 de euro 🙂 deci.... Același principiu ca la ceilalți retaileri. 😞

Vio73
#StarMember
Mulțumim frumos, Mihaela C.!