anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] 20% reducere la abonamente fără telefon in magazinul online Orange

And04
Senior

Reducerea de 20% pentru abonamente este valabilă în perioada 07 februarie – 28 februrarie 2022, doar în magazinul online, la activarea sau prelungirea unui abonament pentru 24 de luni, fără achiziție de telefon. Oferta nu este disponibilă pentru portare (cu sau fară telefon pe comandă).
Oferta nu este disponibilă pentru abonamentul Fun 8 și nici pentru abonații cu contracte încheiate pe 12 luni, care au perioada contractuală a numărului pentru care se dorește prelungirea încă activă (mai mică de 12 luni).
Beneficiile din ofertă nu se cumulează cu beneficiile alocate prin alte oferte. Prin acceptarea ofertei, clientul renunță la beneficiile din oferta deținută anterior, acestea încetând la momentul intrării în vigoare a noii oferte.
Beneficiile din ofertă sunt valabile timp de 24 de luni, după această perioadă beneficiile încetează.
Cum vi se pare oferta?
Edit - oferta s-a prelungit până în data de 6 iunie 2022

7 Răspunsuri 7

Viocat
Senior certificat
Nu prea e castigatoare oferta. Prefer prelungirea cu 24 luni online cu triplarea punctelor OTY

Neaplicabil
Foarte slaba oferta. Eu am fun 9 la 4 euro/luna cu 120gb net, min și sms nelimitate

Vio73
#StarMember
Salutare! Acum, fiecare după nevoi. Și eu îmi doresc reduceri in puncte thank You, dar sunt convins că sunt doritori pe care îi ajută această ofertă și sper să beneficieze din plin de ea. Mulțumim că ne-ai pus în temă!

Neaplicabil
Ar trebui sa ofere și abonamente de 6 euro pt cei care nu cumpara telefon. Vodafone are un abonament de 6 euro cu resurse bogate.

Florin725
Junior
YOXO e abo Orange de 19, lei (4euro). Nelim min și sms și 50GB net. Fără telefon.

YonelXP
Junior entuziast
Să înțeleg că dacă îmi portez un număr de abonament din alta rețea cu achiziționarea de smartphone nu beneficiez de acei 20%? Mă refer la abonament de 15 EURO. Mulțumesc!

Vio73
#StarMember
Din păcate, după cum scrie și acolo, nu este valabilă oferta și la portare.