anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Concurs Orange TV GO si TV1000

Jay
Campion certificat

Salut!
Pentru iubitorii de filme, care folosesc aplicatia Orange TV GO, exista posibilitatea castigatii unui telefon OPPO, la combinarea celor doua.. in intervalul 20 iulie - 20 septembrie 2020.


Detalii https://tvgo.orange.ro/concursuri/castigi-cu-tvgo-si-tv10...
Regulament aici https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/orange-tv-go/concu...

 

Ce trebuie să faci:

  • Accesează platforma Orange TV Go prin aplicația dedicată sau prin browser, pe tvgo.orange.ro
  • Autentifică-te cu datele contului tău My Orange
  • Urmărește canalul TV1000 între 20 iulie și 20 septembrie 2020 și vei fi înscris automat pentru tragerea la sorți

 

Cum poți accesa Orange TV Go:

  • Intră pe tvgo.orange.ro de pe un calculator sau în aplicația Orange TV Go pentru smartphone și tabletă, disponibilă în Play Store și App Store sau prin aplicația pentru smart TV, disponibilă în Samsung Apps pentru televizoarele cu sistem de operare Tizen
  • Intră în aplicație și înregistrează-te cu numărul tău de telefon Orange sau numele de utilizator și parola My Orange și ai acces gratuit la TV1000 în perioada campaniei
  • Dacă nu ai deja un cont online Orange, îți poți crea unul aici.

 

Traficul de date corespunzător accesării canalului TV1000 va fi taxat în funcție de tariful standard corespunzător pachetului de date activat la furnizorul de internet folosit.


Este unul dintre posturile, pe care eu il urmaresc din cand in cand.. acestea fiind zise.. Succes! 🙂

4 Răspunsuri 4

Razvan
#StarMember
Mulțumesc de informație, succes tuturor. Spor la vizionat filme.

Vio73
#StarMember
Interesant. Probabil o să particip. De fapt, cred că sunt înscris automat.

FLo1
#StarMember
"Succesuri". Eu m-am convins deja de Tevegău. Dar bafta celorlalti doritori si vanatori de trofee.

Jay
Campion certificat
Eu am apelat destul de rar, dar, anul asta mult mai des decât in anii trecuți.. M-am uitat la câteva filme în ultimele weekend-uri, mi s-a întâmplat și sa nu meargă vizionate unele.. și, uneori mai cedez locul la tv, dar, pot sa urmăresc niște seriale.. n-am câștigat niciodată, dar, ma uit ca-mi plac.. intamplator, au fost concursuri in colaborare cu posturi pe care le urmăresc oricum.. mai putin cel cu Zen TV de postul ala nici nu auzisem.. ☺ @Flo, legat de "succesuri" doar atât pot sa spun.. "sa este".. :))