anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu primesc pinate pentru Accesare Notificari

alex_stefan18
Junior

Buna ziua!

Am o problema cu aplicatia. In momentul in care intru la Pinata Party imi apare nebifat task-ul de Accesare Notificari insa cand apas pe el sau intru manual la notificari, nu primesc nici o pinata, task-ul ramanand in continuare activ. Am incercat si cu clear cache, si cu clear data, si cu reinstall insa tot nu functioneaza? Se va putea remedia problema?

Multumesc anticipat!

11 Răspunsuri 11

FLo1
#StarMember

@alex_stefan18: Bun venit în Comunitate. Știu, dar poate la altă ediție. Aceasta a fost cu acea eroare de la început.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Ai incercat sa dai click pe mesajul respectiv? In cazul asta, click pe task si click pe mesajul "Castiga cu Piñata"?

Vezi daca merge asa. La mine pare sa mearga ok.

Client Orange

@arsradu: Bănuiesc că pe...iphone, nu android. 😉

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Pe iPhone am incercat, intr-adevar. Ai incercat tu cumva pe Android? Se reproduce problema? Daca da, posibil sa fie intr-adevar un bug (n-ar fi primul, si cu siguranta nu va fi nici ultimul), doar pe Android... 

Client Orange

Da, eu pe Android. Problema a fost încă din prima zi a acestei ediții. NU în ediția anterioară. Personal nu cred că e pagubă la punctajul acelui task, dar asta cred eu.

RafaHelper
#StarMember

@arsradu da pe Android nu vrea, a mai fost o discuție despre aceasta eroare aici in comunitate.

DanielaH
Moderator

Mulțumim tuturor pentru sesizare! Am trimis situația către colegii de la departamentul tehnic. Revin când am un răspuns.

FLo1
#StarMember

@alex_stefan18: Verifică din nou task-ul cu  "Notificările", dar nu înainte de a face un update la Aplicația MyOrange. Problema rezolvată și funcțională inclusiv pe Android. 👍#️⃣4️⃣

Da, se pare că s-a rezolvat problema! Mulțumesc pentru ajutor!

Cu plăcere și te mai așteptăm și cu alte contribuții. 

DanielaH
Moderator

Mulțumim și noi pentru confirmare! Totul este bine când se termină cu bine 😁.