anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu pot descarca aplicația My Orange de pe magazin play

Sene78
Junior
Salut!
Aveți idee de ce nu pot descarca aplicația my Orange de pe magazin play?
Primesc mesajul:
Articol indisponibil pentru tara dvs
7 Răspunsuri 7

Jay
Campion certificat
Sa inteleg ca nu esti in tara? Daca nu ma insel, aplicatia este valabila pentru Romania. Au mai fost subiecte asemanatoare in comunitate.. gasesti in link informatii.. https://comunitate.orange.ro/questions/2272234-aplicatia-my-orange-apare-magazin-play-cipru

Miha_Z
#StarMember
Buna @Sene78. Cand ai incercat sa descarci aplicatia My Orange? Cu cateva ore in urma a fost o problema cu acest cont si nu mergea sa ne logam in ea. E posibil sa nu se fi rezolvat in totalitate. Mai incearca si poate vei reusi.

Sene78
Junior
Sunt în tara, am activat cartela pre pay, am primit setări automate, am reușit sa descarc aplicația, apoi am fost nevoit sa o șterg și când sa o reinstalez îmi apare acest mesaj ca aplicația nu este disponibila în tara dvs. Multumesc!

Sene78
Junior
S a rezolvat, am un Huawei și am descarcat aplicația de pe Huawei app store. Va mulțumesc!

Miha_Z
#StarMember
Noile modele Huawei vin fara Google App Store si e putin mai complicat cu descarcarea aplicatiilor. Ma bucur ca ai gasit solutia pentru problema pe care o intampinai. O seara placuta!

Sene78
Junior
Mulțumesc Miha Z! O seara buna tuturor!

Vio73
#StarMember
Au fost ceva probleme cu ea. Și eu am întâmpinat ieri, dar bine că s-a rezolvat.