anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Nu funcționează amânare plată factură

iCSvision
Junior entuziast
Salutare! De pe iOS sau android nu funcționează opțiunea de amânare factura, apas și nu se întâmplă nimic. La voi cum e la fel? Nici pe site în my orange nu reușesc.
20 Răspunsuri 20

Jay
Campion certificat
Salut! Ar trebui sa te lase sa alegi o data pana la care poti amana.. Poți pune niște capturi, poate ne dam seama de ce nu merge.

iCSvision
Junior entuziast
Pai e simplu ce nu merge...apas amână și nu se întâmplă nimic. Nu apare eroare sau vreo continuare. La tine merge?

Jay
Campion certificat
La mine nu pot vedea dacă merge, pentru ca nu am facturi de plata și nu-mi arata opțiunea de a amana plata..

Viocat
Senior certificat
Cand e termenul de scadenta al facturii?

iCSvision
Junior entuziast
26 a lunii...nu e prima dată când folosesc opțiunea asta și nu am avut probleme nici pe 25. Ideal ar fi sa încerce cineva cu abonament încă neplătit.

Viocat
Senior certificat
Din pacate si la mine e achitat. O sa incerc luna viitoare.

DanielaH
Moderator
@iCSvision, ai reușit să activezi amânarea la plată? Poate ajută o dezinstalare/ reinstalare a aplicației?

iCSvision
Junior entuziast
Bună, am rezolvat cu chat Djingo. Și reinstalarea nu rezolva nimic. Problema este și pe iOS și pe android și la altcineva.

DanielaH
Moderator
Mulțumim pentru sesizare. O să transmitem colegilor noștri. Mă bucur că ai rezolvat.

AndreeaPopa
Începător
Buna, știe careva de ce nu funcționează pagina orange? încerc sa plătesc facturile dar nu se încarcă pagina deloc, parca ar fi înghețată, nu pot da click pe nimic. Mai are careva aceeași problema? am încercat și de pe laptop și de pe telefon

BlackWolf
Senior certificat
Acum 2 zile am făcut o amânare de plata în aplicatia My Orange pe Android și a mers fără probleme. Ieri tot asa, am achitat o factura în My Orange și a mers perfect

DanielaH
Moderator
@AndreeaPopa, ai reușit să plătești factura? Funcționeaza site-ul?

Tessarol
Junior entuziast
Apasarea butonului de amana plata duce la blocarea paginii pe firefox sau pe chrome, cu eroarea unui script - this page is slowing down firefox, de exemplu. Pe telefon din aplicatie nu se intampla nimic la apasarea butonului. Nu merge aceasta functie de doua luni deja. Nu se poate face nimic?

Tessarol
Junior entuziast
Din aplicatie sau de pe net in continuare nu functioneaza, dara daca se scrie in chatul cu djingo amanare plata si se trece numarul de zile se poate amana. Totusi faptul ca apasarea butonului duce la blocarea aplicatiei sau a browserului este in continuare o problema.