anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

am platit factura si nu au mai dat cele 400 spargeri pinate

user_17957998
Junior

Neseriosi te plimba cu vorba

De data asta cand am platit factura nu au mai dat cele 400 spargeri pinate,de o saptamana vorbesti cu roboți iar pe chat vreo 10 operatori te intreaba iar si iar ce problema e,apoi unii fac sesizari aiurea alti nu,si iar si iar pierzi timpul sa ti ceri niste drepturi,au vazut ca am 900 puncte si nu amana sa iau prwmiul de net pe o luna. ...daca nu era,nu  mai ceream...imi e si scarba sa mai vorbesc cu ei,astept sa se termine contraxtul sa ma portez...

9 Răspunsuri 9

Vio73
#StarMember

Salutare!

Nu înțeleg exact despre ce probleme concrete vorbești, dar jocul Pinata party este ceva care aduce beneficii în plus. Dacă te portezi la alții, nu ai asemenea facilități! Din păcate, mai există și destule neconcordanțe, dar astea sunt oricum pe la toți, doar că la ceilalți nu prea ai extrabeneficii la plata facturilor. Acum, fiecare alege ce dorește!

Baftă!

Exact...nu vreau favoruri,ce e ptr toti....daca nu se da nu se da e ok...odata mi au semnat la magazin prelungire contract fara mine....greu am rezolvat doar cu consultantii magazin online cei de pe my orange chat sunt jeguri,vorbesti cu vreo 50 si la  toti trb sa le repeti iar si iar...aceelasi lucru si acum....tu cum tecai simti cand la scoala toata clasa primeste un premiu din oficiu si un **beep** iti zice tu nu ai voie...sivtu zivi de ce? si jegul zice ca asa e situația...

Vorbește frumos. Știi tu ca_s niște jeguri? Nu îți este rușine? Da, vb cu 40 de operatori pt ca asa este în chat. E reruteaza. Nu îți convine, suna la 300... 

arsradu
#StarMember

Salut,

Verifica sectiunea Status din Piñata Party. Cateodata iti pune acolo punctele, chiar daca n-ai apucat sa spargi toate piñatele.

Client Orange

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

De unde 400 de spargeri??? Pentru factura platita prin My Orange, primesti maxim 5 sanse la Pinata.

svetalex
Maestru

De câte ori ai plătit factura? Acțiunea “Plată factură” va fi recompensată cu 5 Pinate care valorează 70 puncte fiecare și se acordă exclusiv pentru prima plată de factură pe fiecare cod de abonat administrat în cont în decursul unei luni calendaristice din perioada Campaniei 

Când ai plătit ultima factură înaintea acesteia?

sursa: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/

Exact..29 iunie ultima factura iar inainte pe 30 Mai ..fac asta de aproape 2 ani ,imi iau cate un premiu de net,de data asta nu...nu cer favoruri,doar ce e ptr toti,cei de pe my orange chat  sunt foarte rudimentari si rauvoitorii trb sa le explici la fiecare...va recomand consultantii de pe magazinul online sunt mai umani,mi au dat dreptate,astept inca un raspuns am trimis la rel clienti

DanaSgu
Junior entuziast

Aberează si el.. Ca sa aibă în cine sa arunce cu noroi

user_17957998
Junior

M am exprimat gresit 5 spargeri a aproximativ 400 puncte