anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Alegere beneficii disponibile 3 luni din My Orange

Miha_Z
#StarMember
Stiti ca in My Orange, la rubrica Beneficii puteti vota beneficiul pe care sa-l puteti folosi timp de 3 luni? Beneficiul meu actual este "30 GB de internet national si in roaming" si e valabil pana pe 25 mai. Daca sunteti interesati puteti vota pana pe 21 mai urmatorul beneficiu.
In atasament aveti beneficiile puse la vot. Voi pe care l-ati votat? Alegere beneficii disponibile 3 luni din My Orange.
1 Soluţie acceptată‚

Ciucuras
Cunoscător certificat
Am votat si beneficiez de acest beneficiu. Acum am optat ptr spatiu nelimitat in Orange Cloud timp de trei luni. As fi dorit ca ptr benficiul votat, cel actual cu 30GB sa putem beneficia timp de trei luni/6 luni.

Vizualizare soluţie în postul original

67 Răspunsuri 67

Ascary
Campion certificat
Da,eu știam și am votat mai demult beneficiul trafic de internet.

Ascary
Campion certificat
Acum am votat vizionarea a 88 de canale gratuit timp de 8 luni.

Vio73
#StarMember
Da, este un beneficiu care se schimbă la acest interval de 3 luni. Acum este cel cu 30 GB internet și s-a votat pentru următorul, care era cu filme sau spațiu nelimitat în Orange Cloud.

imch
Cunoscător certificat
M-am bucurat deja de cei 30 GB gratuiti si astept cu nerabdare cele 88 de canale gratuite timp de 3 luni :-). Si abia astept sa vad ce-o mai fi si dupa aia.

Ciucuras
Cunoscător certificat
Am votat si beneficiez de acest beneficiu. Acum am optat ptr spatiu nelimitat in Orange Cloud timp de trei luni. As fi dorit ca ptr benficiul votat, cel actual cu 30GB sa putem beneficia timp de trei luni/6 luni.

Ascary
Campion certificat
Pai este 3 luni,care din păcate se vor termina curând. Da,6 luni ar fi fost și mai bine,dar e bine și așa.

Miha_Z
#StarMember
Si eu tot pentru acest beneficiu am votat si uitandu-ma la voturi majoritatea au ales asa.

Vio73
#StarMember
Mi se pare destul de interesant să poți alege la un anumit interval un beneficiu.

Ascary
Campion certificat
O alta facilitate marca Orange care vine in sprijinul clientului fidel.

Vio73
#StarMember
Sper să apară și facilități mult mai consistente de acum încolo.

Ascary
Campion certificat
Vor apărea fii sigur.

Vio73
#StarMember
Aștept cu interes!

Ascary
Campion certificat
Cu toții suntem cu ochii pe ofertele ce stau să apară de la Orange. Nu cred că a trecut luna,sau maxim doua fara că Orange să ne surprindă plăcut.

Vio73
#StarMember
Ofertele cele mai bune vin toamna, în general și de sărbători.