anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vă e cunoscut numărul +40317802969?

alterego
Junior entuziast

Salutare, am fost apelat în jurul orele 16:00 de numărul +40317802969 dar n-am putut răspunde în timp util.

Am sunat înapoi dar mi se spune că momentan nu e disponibil.

Vă este cunoscut?

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut din nou!

Numărul +40317802969 nu aparține Orange România.

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Asemanarea e prea vaga pentru a fi concludenta. Deci…nu, nu suna cunoscut. Poti incerca sa suni inapoi totusi si vezi daca primesti vreun indiciu. In afara de faptul ca e un numar de Digi, de fix, si de faptul ca in ultimele luni am tot fost spamat de pe astfel de numere, nu am alte informatii. 

Client Orange

alterego
Junior entuziast

Vocea care-mi spune bun venit și mă anunță că numărul nu e disponibil momentan seamănă vag cu vocea de la 300. De aceea m-a dus gândul la Orange...

Alex_ORO
Angajat Orange

Numarul de telefon este in reteaua Iristel, link site https://www.iristel.ro/.

#WeLikeOurCustomers
In ❤️ with learning

DanielaH
Moderator

Salut, @alterego!

Ne intereesăm mâine la colegi și revenim.

delfinas
#StarMember

031 stiu ca e prefix de Digi, ar putea fi de vreo companie, care ori vinde ceva, ori face vreun sondaj si nu accepa apelurile primite.

La fel de bine, poate fi gluma cu mesajul ca te cauta politia, care are un mandat pe numele tau. 🙂

  • 021 prefix de "Romtelecom"
  • 031 prefix de privat (10X UPC, 40X RCS, 80X RDS)

Cam astea erau primele numerotații. Iristel, Ines și ceilalți mai mici au primit plaje mai mici. După începerea portabilității... Dumnezeu cu mila. 

teacher_
#StarMember

Salut! Am primit și eu apeluri de pe numere asemănătoare și toate (100%) incercau sa îmi vândă ceva sau să mă invite la ceva eveniment de lansare de produse (de la creme la tigăi) în orașul meu. Habar nu am cum a ajuns numărul meu in listele lor, dar asta e altă discuție. 

DanielaH
Moderator

Salut din nou!

Numărul +40317802969 nu aparține Orange România.