anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme la conexiune TV si NET

Andreea94
Junior

Buna seara,as dori si eu sa stiu un numar de telefon pentru ai contacta pe cei de la orange dupa ora 8 seara dar mentionez ca nu am numar orange am vodafone,multumesc

11 Răspunsuri 11

Anonim
Neaplicabil

0374300300 dacă ai o sesizare pt serviciile fixe programul este pana la ora 23. Dacă este vorba de servicii mobile doar pana la ora 20.

https://www.orange.ro/help/cum-pot-sa-contactez-serviciul-clienti-187

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Numarul este: +40 374 300 300, din orice retea. Problema e ca dupa 8 seara, s-ar putea sa te taxeze mai mult. Deci...daca ai posibilitatea sa suni in timpul programului, ar fi indicat sa suni pana in ora 8.

Client Orange

Andreea94
Junior

Multumesc dar am incercat pe acest numar si programul este pana la ora 20:00

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Am inteles. In cazul asta, singura solutie este sa revii maine dimineata dupa 08:00.

Cu toate astea, daca e ceva cu care te putem ajuta noi aici in Comunitate, te asteptam cu mai multe detalii. Poate nici nu mai e nevoie sa suni. 🙂

Client Orange

Andreea94
Junior

Vroiam doar sa stiu daca problema este la noi cu conexiunea la tv si internet sau este pe toata raza satului! Multumesc,o sa reincerc maine

Salutare!

Suni la 0374300300 și apoi 1-3-2, chiar dacă te va identifica Djia cu ultimele 6 cifre din CNP.

Ascultă la fiecare pas ce spune robotul. Combinația asta este pentru asistență și au program până la ora 24.

Baftă!

Anonim
Neaplicabil

Pt deranjamente la net și tv au program la relații clienți pana la ora 23 sau 24. Am sunat eu săptămâna trecută la ora 22.30 gratuit și a răspuns un operator . Când Răspunde robotul selectezi 1 pt serviciile fixe

Imi poti spune si un numar te rog?

Super,mersi frumos

Anonim
Neaplicabil

Am scris mai sus 0374300300 dacă nu ai un nr orange, dacă ai un nr orange suni la 300

DanielaH
Moderator

Andreea, ai luat legatura cu colegii noștri? S-a rezolvat situația?