anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot sa-mi inscriu numarul de telefon intr-o aplicatie gen "carte de telefon"?

Athos
Începător
Exista posibilitatea de a inscrie numarul de telefon intr-o aplicatie gen "carte de telefon"?
Daca vreau sa fac numarul public, cei care vor sa-l afle sa il gaseasca in acea aplicatie, dar sa am posibilitatea ca ulterior sa-l scot din acea aplicatie?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Nu exista astfel de aplicatii pe motiv de GDPR. Poti sa-ti faci public numarul de telefon in internet, de buna voie si nesilit de nimeni, dar iti asumi aceste aspecte. Numarul tau va ajunge automat pe listele spammerilor, va fi introdus in mai multe baze de date care ulterior vor fi tranzactionate in Dark Web.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Bun venit! Cred că poți să-ți faci numărul public, adică ți-l poți promova pe rețelele de socializare, etc. Ține de opțiunile fiecăruia ce dorește să facă și dacă dorește să se promoveze! Succes!

FaraUnID
Campion certificat
Nu exista astfel de aplicatii pe motiv de GDPR. Poti sa-ti faci public numarul de telefon in internet, de buna voie si nesilit de nimeni, dar iti asumi aceste aspecte. Numarul tau va ajunge automat pe listele spammerilor, va fi introdus in mai multe baze de date care ulterior vor fi tranzactionate in Dark Web.